BiFF Odesláno 22. květen 2010 Odesláno 22. květen 2010 Doufam ze to tu uzz nebylo , nadherna 309 http://www.garaget.org/?car=29174 Citovat
OK406 Odesláno 22. květen 2010 Odesláno 22. květen 2010 Tak to je opravdu pěkně od srdce udělaná 309:super:o Citovat
Jenda 309 Odesláno 23. květen 2010 Odesláno 23. květen 2010 Dimma.... kdyby nestála 60k tak je jich na světě víc Citovat
306gti6 Odesláno 23. květen 2010 Odesláno 23. květen 2010 Tak to je LUXUS:potlesk asi sem sa zamiloval Citovat
309GT Odesláno 23. květen 2010 Odesláno 23. květen 2010 jj,je to pecka.Ale 60K není moc,ale spíš ten motor je libovka;) Citovat
Free-style Odesláno 23. květen 2010 Odesláno 23. květen 2010 luxuska..skoda,ze jsem ji nikdy nedodelal kdyz jsem ji mel :/ Citovat
oni Odesláno 24. květen 2010 Odesláno 24. květen 2010 tohle si mel dat do lidskyho vkusu, to auto nema absolutne zadnou chybu, proste nadhera.... Citovat
vachalino Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 Souhlasim, naprosto perfektní Jak je to nádherné, když je to v originálu,žéééé... žadný zbytečný kraviny... Citovat
John Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 Krásný moooc pěkně udělaný dlouho jsem něco tak pěknýho neviděl Citovat
Medvěd Odesláno 25. květen 2010 Odesláno 25. květen 2010 Původně zaslal: vachalino Jak je to nádherné, když je to v originálu......... Výše uvedená 309ka je možná opravdu jednou z těch povedenějších úprav, každopádně ale ORIGO vypadala přibližně takhle http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_8.jpg&preview=800&text=big http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/824_6.jpg&preview=800&text=big [upravil dne 25/5/2010 Medvěd] Citovat
oni Odesláno 26. květen 2010 Odesláno 26. květen 2010 to co si sem dal je ta cerna nahore? to jako fakt? Citovat
306gti6 Odesláno 26. květen 2010 Odesláno 26. květen 2010 oni: ta hore je 3dv a tato je 5dv..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.