Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Úsvit mrtvých (Dawn of the Dead)

Podle filmu z 1976 je tento film klasickej zombiáckej horor. Až na pár detajlů:

- zombie sou hrozně silný, až neuvěřitelně, a rychlý. Představte si nejrychlejšího olympionika, násobte 3x a zapomeňte že je z Kenyi. Tito motherfuckers ví co chcou! Vaší krev. A jedinej způsob jak je zabít? Kulka do hlavy, popř. i brokovnicí z metru.

- mladá slečínka zastřelí novorozeně

- z ničeho noc do obrazovky skočí prsa jedné pěkné slečny, trocha porna

- zemře tam asi půl miliónu zombíků. Někteří díky bombám, někteří kulkama (to sem se nedopočítal)

- neexistuje tam žádnej super hrdina, kterej by všechny zachránil

- žádný scénky typu \"miluju tě, bla bla\" + 15min. objímaní a breku (je tam taková, ale trvá asi 20vt.)

spíž než film je to instruktážní video...

a nezapomeňte se dívat i na titulky...

takže rychle do kina, nebo stahovat z netu, protože film je prostě super! :)

(ano, bál sem se trochu)

[Editován dne 12/10/04 Fusion]

Odesláno

Film je natočený hezky, až teda na to že porušili to pravidlo s rychlostí zombíku, takhle rychle běhat zombíky jsem ještě neviděl :)

Ale celkem mi vadilo, že v tom filmu nebylo vysvětleno co bylo příčinou toho že mrtvoly chodí po svejch, v prvních deseti minutách stihly představit skoro všechny hlavní aktéry, stihly i milostnou scénu, milenci se ještě nestihli ani vyspat a už je honili zombáci :) bylo to pořád jenom takový běhání a \"vraždění\" mrtvých. To s tím novorozenětem bylo fakt drsný....

Odesláno

Nejde náhodou o RESIDENT EVIL II?

Ta jednička také nebyla špatná a mělo to otevřenej konec takže bych očekával dvojku. Proslýchá se že již je venku. Nejde náhodou o výše zmíněný film?

Odesláno

to white: nejedná se o pokračování Resident Evila, tohle je jiný film. Jinak Resident Evil 2 jsem viděl včera a celkem jsem z toho byl zklamaný. Jednička se mi moc líbila, ale ta dvojka je už v takovým moc akčním stylu ala Lara Croft. Efekty hezký, ale jinak mě to nijak moc nevtáhlo do děje jako u jedničky.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...