Fusion Odesláno 12. říjen 2004 Odesláno 12. říjen 2004 Úsvit mrtvých (Dawn of the Dead) Podle filmu z 1976 je tento film klasickej zombiáckej horor. Až na pár detajlů: - zombie sou hrozně silný, až neuvěřitelně, a rychlý. Představte si nejrychlejšího olympionika, násobte 3x a zapomeňte že je z Kenyi. Tito motherfuckers ví co chcou! Vaší krev. A jedinej způsob jak je zabít? Kulka do hlavy, popř. i brokovnicí z metru. - mladá slečínka zastřelí novorozeně - z ničeho noc do obrazovky skočí prsa jedné pěkné slečny, trocha porna - zemře tam asi půl miliónu zombíků. Někteří díky bombám, někteří kulkama (to sem se nedopočítal) - neexistuje tam žádnej super hrdina, kterej by všechny zachránil - žádný scénky typu \"miluju tě, bla bla\" + 15min. objímaní a breku (je tam taková, ale trvá asi 20vt.) spíž než film je to instruktážní video... a nezapomeňte se dívat i na titulky... takže rychle do kina, nebo stahovat z netu, protože film je prostě super! (ano, bál sem se trochu) [Editován dne 12/10/04 Fusion] Citovat
John Odesláno 12. říjen 2004 Odesláno 12. říjen 2004 Tenhle film jsem vyděl a můžu doporučit, ale jen lidem který mají rádi zombii a trochu horror. :) Citovat
Driver Odesláno 12. říjen 2004 Odesláno 12. říjen 2004 Film je natočený hezky, až teda na to že porušili to pravidlo s rychlostí zombíku, takhle rychle běhat zombíky jsem ještě neviděl Ale celkem mi vadilo, že v tom filmu nebylo vysvětleno co bylo příčinou toho že mrtvoly chodí po svejch, v prvních deseti minutách stihly představit skoro všechny hlavní aktéry, stihly i milostnou scénu, milenci se ještě nestihli ani vyspat a už je honili zombáci bylo to pořád jenom takový běhání a \"vraždění\" mrtvých. To s tím novorozenětem bylo fakt drsný.... Citovat
white Odesláno 13. říjen 2004 Odesláno 13. říjen 2004 Nejde náhodou o RESIDENT EVIL II? Ta jednička také nebyla špatná a mělo to otevřenej konec takže bych očekával dvojku. Proslýchá se že již je venku. Nejde náhodou o výše zmíněný film? Citovat
Fusion Odesláno 13. říjen 2004 Autor Odesláno 13. říjen 2004 white: ne-e \"Dawn of the Dead\" ve filmu nebyli napr. ti mrtvi psi, naopak, byl tam zivej a ti zombici ho nechteli Citovat
Driver Odesláno 14. říjen 2004 Odesláno 14. říjen 2004 to white: nejedná se o pokračování Resident Evila, tohle je jiný film. Jinak Resident Evil 2 jsem viděl včera a celkem jsem z toho byl zklamaný. Jednička se mi moc líbila, ale ta dvojka je už v takovým moc akčním stylu ala Lara Croft. Efekty hezký, ale jinak mě to nijak moc nevtáhlo do děje jako u jedničky. Citovat
Tazman Odesláno 15. říjen 2004 Odesláno 15. říjen 2004 Tak to já bych doporučil film z úplně jiného žánru. Kdo má rád Macháčka, Duška atd. Tak fakt doporuči HOREM PÁDEM.!!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.