Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

visia brzdy:(


21Grams

Recommended Posts

Tak som pri vymene na letne prisiel na to ze mi pribrzduju vsetky 4 kolesa, po chvilke jazdy skoro bez brzdenia su hlavne predne kolesa teple az horuce, zadne trochu menej. Aj na zdvihaku pocut suchanie brzd. Moze to byt iba starou brzdovkou, odkedy mam auto jedine co sa s brzdami robilo boli platnicky vpredu a vycistnie zadnych bubnov, brzdy su vec do ktorej som sa zatial radsej nemontoval:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

zkus vytáhnout desky a zkontroluj,zda je na vodících čepech pohyblivý třmen--po zimě to někdy zatuhne, takže rozhýbat,promazat,vyměnit prachovky...,vyčisti i uložení desek ve třmenu

můžou to být i zatuhlé pístky ve válečcích...

jj diky, skusim...ale ked dru aj zadne bubny obavam sa ze to budem niekde inde..ale kazdopadne vyskusam;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

myslím si,že starou kapalinou to nebude, vzadu bude třeba sundat bubny a zkontrolovat funkci samostavu,stav pružin,válečku,lanek ručky atd.

pockaj, akoze zadne brzdy mozu za to ze visia aj predne? Musim si tuto tematiku trochu nastudovat v jak na to kym sa do toho pustim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

to jsem nikde nepsal,že je to zadníma brzdama...,jen si myslím,že starou kapalinou to není,podle mě je to mechanickým stavem brzd--i když i tu kapalinu si pak vyměň taky:myslim

v pohode, len mi to tak trosku vyznelo tak som sa spytal, kvapalinu samozrejme vymenim tiez, auto mam uz 4 roky plus ktovie kedy bola menena predchadzajucim majitelom:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...