vlasta207 Odesláno 4. květen 2010 Odesláno 4. květen 2010 Zdravím, auto mám už skoro rok ale teprve teď jsem si všimnul, že když zapnu klimatizaci (ruční), tak se mi roztočí větrák na chladiči i když je motor studený. A vypne se zase až po vypnutí klima. Je to normální nebo se mi tam něco zbláznilo? Citovat
ozzy56 Odesláno 4. květen 2010 Odesláno 4. květen 2010 je to normální--klima má taky chladič a něco na něj musí foukat vzduch,když stojíš Citovat
Ferry Odesláno 4. květen 2010 Odesláno 4. květen 2010 nejen, ze je to normalni, je to i nutne az to prestane delat, pak teprve bude problem Citovat
vlasta207 Odesláno 4. květen 2010 Autor Odesláno 4. květen 2010 Tak to jo, to jste mě uklidnili, dík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.