Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. Slovenský zraz Peugeot Clubu – Piešťany, 4-6.6.2010


Guest Lubk0

Recommended Posts

1. Pocasie ma byt fajn, hlasia to vsade, piatok ked bude prsat mozno chvilku doobeda, sobota a nedela slnecno, 23-22 stupnov ...

2. Dneska som dorobil orientak, fuj ... :D Pastorek uz spracuva graficku upravu :D Ceny objednane, zajtra dokupim dalsie :D Pokial mate doma nieco zbytocne, a myslite, ze by to niekoho potesilo, a ste ochotny to darovat, kludne v piatok prineste, vlozime to medzi ceny ...

Este raz chcem upozornit tych co pridu len v sobotu, dostavte sa do cca 10 hodiny rannej ... Bude rozprava o orientaku, nasledne jazda zrucnosti spojena zo startom ... Pokial pride po, bude v campe asi sami ...

Co sa tyka financii, sobotnajsi hlasit sa pastorkovi, dostanete nalepku za sklo s moznostou parkovania v areali, a zaregistrujeme vas ako posadku ...

Poobede budu predvadzacky, takze potom neslopte, a chodte sa povozit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deddo306Break

všetko záleží od počasia,ale rád by som Vás opäť videl:super:papa

dedo , už to začína pomaly ale isto:

slnko, teplo a zrazy:potlesk:super

Tak nieje čo dodať, aspoň si myslím ja a niektorí somnou:mrk

zober babu a prídite ako vždy v zavese s markom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak neviem, teraz, zachody, umyvarky atd boli ozaj turisticka trieda, ale zase uplne ciste ... Hajzlo len u muzov tam bolo asi 10 a sprch tiez tak ...

Ale k podstate, hovoril ze sa budu tento rok rekonstruovat, takze neviem ci uz su, alebo to az po lete, tak mozno budu aj hajzliky nove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, toi toi bol bezkonkurencne najlepsi na pohode, ked zhruba 200 toitoi - ov pouzivalo mozno i viackrat zhruba 30 tisic ucastnikov :D Mnamka :D Chodieval som na \"potrebu\" autom zhruba 8 km :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Jo jo, toi toi bol bezkonkurencne najlepsi na pohode, ked zhruba 200 toitoi - ov pouzivalo mozno i viackrat zhruba 30 tisic ucastnikov :D Mnamka :D Chodieval som na \"potrebu\" autom zhruba 8 km :D

Jsou chvíle, kdy si prostě závidím, že jsem chlap (i když 200 kadibudek na 30 000 lidí není až tak tragicky málo - když to srovnám s akcema, které jsem jako mladík v rozpuku navštěvoval ......., to byl občas i les malý).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Lubk0

Jo jo, toi toi bol bezkonkurencne najlepsi na pohode, ked zhruba 200 toitoi - ov pouzivalo mozno i viackrat zhruba 30 tisic ucastnikov :D Mnamka :D Chodieval som na \"potrebu\" autom zhruba 8 km :D

Jsou chvíle, kdy si prostě závidím, že jsem chlap (i když 200 kadibudek na 30 000 lidí není až tak tragicky málo - když to srovnám s akcema, které jsem jako mladík v rozpuku navštěvoval ......., to byl občas i les malý).

No ono najproblematickejsie bolo i tak to, ze festival bol spojeny s masovym pozivanim alkoholu, cize toi toie neboli plne len toho, na co su urcene, ale i neceho jineho ... Casto se pouzivatele netrafili, tam kam mali, a tak toi toi bol znehodnoteny na normalne pouzitie :D Navyse alkoholicka stolica je tiez zaujimava :D

Tech 30 tisic navstevniku se tam ale premilalo 3 dni :D Takze v patek se to jeste dalo, ale sobotu na vecer, katastrofa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orienťák je brnkačka. 180 km cez dediny troch okresov. 22 úloh, jedna teréna vložka a dve rýchlostné. Cca 6 hodín s kompasom v ruke. Navigačné prístroje si neberte. Boli by vám prd platné lebo 65 km je po poľných cestách.

:D

...som rád že mám výhovorku a nejdem.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...