sharpers Odesláno 7. květen 2010 Autor Odesláno 7. květen 2010 sraz bych viděl teda někde v Ostravě , to by se pak upřesnilo....termín ? určitě asi sobota, řekl bych že tak nejvic lidi muže v sobotu.... co některá z těhdle ? 22.5 29.5 5.6 Citovat
Sobol Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 5.6- můžu.. 22.- vůbec, 29tého mám noční tak jedině před ní.. Citovat
dandan Odesláno 7. květen 2010 Odesláno 7. květen 2010 mě to je v podstatě jedno,stejně to bude ,asi,odpoledne,né Citovat
volvik Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Pokud to bude odpoledne tak mi to je uplne jedno Citovat
elton Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 22,5, nebo 29,5, nevím co budu dělat, takže bych se asi ukázal. 5,6, pojedu zkontrolovat dětska do Pieštan jestli si pěkně hrají:D:D Citovat
sharpers Odesláno 9. květen 2010 Autor Odesláno 9. květen 2010 29.5 ? To je sobota, sraz by byl asi někdy odpoledne, čas by se upřesnil, misto konani Ostrava, ještě by se vymyslelo kde tam Citovat
dandan Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 dival jsem se do kalendáře a u mě by to šlo:papa:super. ještě konkrétní místo a čas:mrk Citovat
Andreww Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Asi bych se taky dojel ukázat. Termíny bych měl mít snad všechny volné Citovat
mimado Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Ahoj,taky mám všechny termíny volné,tak bych přijel,otázkou je,jestli mi dají v pátek technickou a další,jestli dám auto do stavu abych se za něj nestyděl ale určitě dorazím Citovat
sharpers Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 taky doufám že do srazu budu mít aspon ten servis hotov a snad aspon do te doby najdu a opravim ten drncivy zvuk motoru aby mi tam mazlik nedelal ostudu jinak termin by teda platil ten 29ty květen Citovat
Andreww Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Píšu si do diáře:D A bude to teda v Ostravě jo? [upravil dne 11/5/10 Andreww] Citovat
sharpers Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 já bych řekl že ta Ostrava bude nejvhodnější. Trefi tam každy teď ještě vymyslet kde v ostravě....někdo nějaký nápad ??? Citovat
dandan Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 tak mě napadlo parkoviště před hospodou \"MYSLIVNA\" ve Vratimově.Je to kousek před kostelem. Od Kunčic,směrem na Vratimov,doleva kolem benzinky,přes koleje, kolem nového Penny marketu.A na křižovatce,kde (naproti je Hruška a hlavní je doprava),odbočíš DO LEVA a cca.po 50 m ja po pravé straně parkoviště a po levé MYSLIVNA.Je tam i venkovní posezení a je to nově zrekonstruované. Joo a ikdyž nebudete pro,tak si tam stejně jednou zajeďte,třeba na sváteční oběd nebo veču.Vaří tam super a super je i prostředí Citovat
dandan Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 skusím vložit mapu http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=restaurace%20Myslivna%20Vratimov@@ Citovat
volvik Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 jo to by se dalo jenom doufam ze tam trefim Citovat
Andreww Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 To bych snad nějak mohl trefit:) Ale ještě si počkám, až se to potvrdí. Já to tam u vás neznám, takže vám neporadím. Znám jen pár hospod v Porubě...zevnitř, jménem ne:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.