Přejít na obsah

mimado

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele mimado

  1. Ahoj,taky mám všechny termíny volné,tak bych přijel,otázkou je,jestli mi dají v pátek technickou a další,jestli dám auto do stavu abych se za něj nestyděl ale určitě dorazím
  2. mimado

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Zdravíme Rejtyho .)
×
×
  • Vytvořit...