Grim Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Pěkná 406 a ta cena taky , ale neříkal si že chceš něco svižnějšího Jo jinak když ste u těch koní nenapadá někoho jen tak teoreticky jak z tohodle motoru mohli dostat 40 koní navíc bze jak tak koukám tak z venčí to vypadá že je všechno originál a 40 koníků už je přece jen dost http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=l4ad4vzsiqtm Citovat
Jeny Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 vypadají super, ale když by se vyleštily čelní plochy a boky paprsků daly do barvy, tak by byly dokonalý Citovat
Welis Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 No uvidíme není všem dnům konec třeba i na boky v barvě dojde :-) Citovat
Jimmy106 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 tak za 3k naprosta parada.. :-) ja bych chtel taky aluuuuu jenom nejsou ted penize.. Citovat
PAJA106 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Kola pěkná. Jen blbý dotaz. To jsou nové, nebo jeté? Citovat
Elbrus Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 myslím že to lze snadno poznat podle toho, že už jsou obutý takže jetý Citovat
kujon106 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Kola pěkný, já bych je ale místo leštění prsknul do černý. To by byl masakr Citovat
106sťák Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 mno uvidím třebas se eště ke 106tce vrátim,jen sem chtěl zkusit něco většího,třebas mě rupne v bedně a budu to mít na kšeft:D Citovat
Welis Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Kola pěkný, já bych je ale místo leštění prsknul do černý. To by byl masakr Nj černý ale auto je taková ta kovová modrá metal to by asi moc k sobě nešlo .. inu uvidíme pro letošek budou na zkoušku stříbrný :-) Citovat
PAJA106 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Já si myslím, že by to šlo, k té barvě co máš můžeš mít jak stříbrné, tak černé, resp. dokázu si to oboje představit. Citovat
kujon106 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Ale to viže by to šlo Tohle je na modr7, kovovou modrou si nedokážu představit Citovat
Welis Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Tohle by mela byt kovova modra prej :-D http://welis.rajce.idnes.cz/Auti/ Fotky jsou stary koukej jen na barvu :-) Když já nevim jesi ty černý moc nesplývaj stou pneumatikou a kdy ta pneu pak ze svetla trochu abych nemel svetlou gumu na tmavym disku ale na te jeho modre to nevypada nejhůř ale ja v zadu nemam kotouče a aby mi tam svítíl buben no safra .. nevim nevim .. [upravil dne 17.2.2011 15:56 Welis] Citovat
Jeny Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 jasně, černá v kombinaci s modrým autem na více paprskových kolech je fajn, ale ty kola, co koupil welis, by to úplně zabilo Citovat
Jimmy106 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 popravde si to v cerne barve taky nedovedu predstavit, leda ve vicepaprskove verzi, jak pise Jeny... ja bych to nechal stribrny.. tak mi to prijde nej.. :-) a kdyby mel cerny auti, tak bych je mozna dal do matne bile.. [upravil dne 17/2/11 13:59 Jimmy106] Citovat
Welis Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Až se nasadím tak udělám pár fotek a zkusím je přebarvit ve fotošopu a uvidíme :-).. jak to pujde :-) Citovat
Jimmy106 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 jj to by bylo supr.. :-) uz se nemuzu dockat vysledku.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.