olda Odesláno 1. květen 2010 Autor Odesláno 1. květen 2010 Takže jsem z toho pořád muflon,ale asi vyhrajou magnesia,jsou o palec širší a to bude znát.Ale jak koukám na ty fotky,tak by tomu autu prospělo snížení,další brouk v hlavě:D:D Citovat
brutall Odesláno 1. květen 2010 Odesláno 1. květen 2010 Původně zaslal: Bohouš Jedině originál.....jsou to nejhezčí peugeot ALU, jen slepec by je měnil za ty paprskáče Citovat
Strejdakopec Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 ty chalengery jsou :blicismajlik:blicismajlik....,vy jste snad slepý......jak o nich můžete říct že jsou krásný...... Citovat
Šalda Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Strejdakopec: Ty seš teda ale srandykopec:aut každej holt máme jiný vkus, kdyby se nám všem líbily stejný kola tak bude jen jeden druh:) A jak o nich můžeme napsat že jsou krásný?? Třeba takhle: Challengery jsou krásný [upravil dne 2/5/10 Šalda] Citovat
309GT Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Strejdakopec: A co jsou podle tebe best kola? Citovat
olda Odesláno 3. červen 2010 Autor Odesláno 3. červen 2010 Tak jsem se konečně rozhoupal,nechám na autě Tecnomagnesia,challengery budou na prodej,o víkendu je detailně nafotím,jelikož mají nějaký bolístky a hodím je na bazar.Kolik by mohla být reálná cena bez gum? Citovat
Šalda Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 Napřed je zkus dát sem, myslím že budou za chvíli pryč. Citovat
olda Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 Takže tu slíbené fotky,tohle má menší parkovací oděrky Citovat
olda Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 toto taky [upravil dne 4.6.2010 olda] Citovat
olda Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 tohle taky trošku [upravil dne 4.6.2010 olda] Citovat
olda Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 A tohle je nejvíc,ale to udělali prý v servisu,ale není mi jasný jak.Jinak kola mám na autě,nehází,nevibrují,zkoušel jsem na nich maximálku a úplně v pohodě.Jinak cenu nevím,koukal jsem,že se pohybují dost vysoko,tak bych zkusil za 7000.Je to bez gum,jen disky. Citovat
Supetr Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Zdravim, mam Challengery na svy 307, dal jsem tam 15mm podlozky a musim teda za sebe rict, ze bych to uz nemenil, za vicepaprskovy uz vubec ne. Jsou jednoduchy, elegantni (nebo jednoduse elegantni? :-) ) proste podle me nejlepsi, co se na 307-mu muzou dat. Subjektivne mi prijde ta 308-ma vyssi a clovek to asi musi vsechno videt nazivo, jak ktery kolo vypada. Verim, ze tyhle challengery strelis jedna dve, ja za svy daval 8tis (manik teda chtel puvodne asi 9,5), mozna jsou ale v trochu lepsim stavu (to posledni kolo je jebnuty fakt silene - za to bych tem jantarum v servisu utrhal.. vsak vite co) Citovat
olda Odesláno 7. červen 2010 Autor Odesláno 7. červen 2010 Ty kola jsou dobrý a moc dobře se čistí,ale jsou 6,5 široký a já mám v papírech 7,5,proto je chci pustit,jinak bych si je nejradši nechal,ale kdyby měl někdo zájem,tak jsou na prodej.Jestli se zdá cena vysoká,tak nabídněte,co byste dali.Jinak kola jsou bez gum a bez šroubů,prostě jen disky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.