MIHUL Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 myslim to tak ze to pojede hrozne,budes kazdou rychlost muset vytacet,natoz pak kdyz tam budes mit vic lidi,tak to bude zkratka o nicem.to te ojebali... Citovat
Cardaaa Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 tak jim zavolej, nebo se s nima nějak domluv at ti pošlou jinou;) Citovat
Ferry Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 s tou kratkou prevodovkou pujde motor rychle do otacek, ale nebudes mit poradnou rychlost, motor by jeste mel silu rozjet auto rychleji, ale uz bude v prilis vysokych otackach, je to dobry tak na rozjezdy na sprinty, ale na normalni jezdeni ne. reklamuj to, ze poslali spatnou nebo zkus koupit tady [upravil dne 21/4/10 Ferry] Citovat
MIHUL Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 proc resite kratkou prevodovku?4 kvalt ma prave rychlosti dlouhy,to by bylo tak mozna na sprinty na 2 kilometry... Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 takže by to nemuselo bejt uplně hrozný ne?kdyby byli dlouhý...jen nevim jestli by tam nějakou dobu vydržela... Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 jinak prosím jaký je v tomhle rozdíl?ten větší je z převodovky rally a to menší bylo na tom 4qaltu co to tam je za cidlo na tom velkým?to je na otáčkoměr? [upravil dne 22/4/10 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Původně zaslal: Ferry s tou kratkou prevodovkou pujde motor rychle do otacek, ale nebudes mit poradnou rychlost, motor by jeste mel silu rozjet auto rychleji, ale uz bude v prilis vysokych otackach, je to dobry tak na rozjezdy na sprinty, ale na normalni jezdeni ne. reklamuj to, ze poslali spatnou nebo zkus koupit tady [upravil dne 21/4/10 Ferry] jinak tomu sem psal ale zádná odpověď Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 jj už vím tak ta prej má utržený držáky... Citovat
Ferry Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 ty snimace, jeden je elektronicky ( ten vetsi, ma konektor na pripojeni) a ten druhy je pouze mechanicky na pripojeni lanka rychlomeru, signal z toho elektronickyho jde draty i do ridici jednotky motoru a pak do budiku, ktery pocitaji vzdalenost a ukazujou rychlost, u mechanickyho je prime mechanicke propojeni lankem s rychlomerem Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 jj děkuji a ještě ohledně té převodovky,myslíš že chvíly na autě vydrží?může se stát že se třeba rozlítne? Citovat
Ferry Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 asi vydrzi, koukal jsem na to jeste v serviceboxu a vicemene ty stupne 1, 2, 3 maji podobne odstupnovani a zprevodovani ta 4 je fakt delsi, jak tu psal Mihul (v tomhle jsem pravdu nemel, takze se omlouvam za dezinformaci) takze jezdit by se s tim melo dat, jen ta petka ti pak uz bude trochu chybet pri vyssich rychlostech Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 jj ok díky moc...tak aspon neco musím našetřit a pak něco seženu Citovat
Cardaaa Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 a proč jí prostě nevrátíš?? ze zákona na to máš právo když ti neposkytli zboží, jaké jsi si objednal. Citovat
kujon106 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Taky bych jí vrátil. A ještě bych je pěkně vymrdal. Pardon za to slovo, ale nešlo to zmírnit Citovat
Cardaaa Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 ted jsem si přečetl že jsi mu psal... no tak to nestačí.. zavolej tam nebo tam dojed osobně.. takhle bych se sebou teda rozhodně vy.rdávat nenechal:bojim Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 zase to posílat zpět,platit za poštovný a tak...dám tam tuhle a až se vyhrabu ze dna tak si koupim nejakou jinou:roker Citovat
kujon106 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 To ti posílali nějakym kurýrem/poštou/? ? Však těhle převodovek (1.4 55kW) se válí všude mraky, ne? [upravil dne 22.4.10 kujon106] Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 jj kurýr,je odněkud z plzenského kraje,to mi za tu cestu nestojí,no chci i vědět jak to stím pojede Citovat
Jeny Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 tak mu jí pošli zpět za jeho náklady (ty za to nemůžeš, že ti poslal něco jinýho) a nebo prostě vem pár lidí a udělejte si výlet... Citovat
106sťák Odesláno 22. duben 2010 Autor Odesláno 22. duben 2010 Ví někdo jestli by na 106tku pásljeden mi ji nabízí ale neim esli by šlaa převodovka z peugeot 405 1.6 65kw? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.