Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

myslim to tak ze to pojede hrozne,budes kazdou rychlost muset vytacet,natoz pak kdyz tam budes mit vic lidi,tak to bude zkratka o nicem.to te ojebali...

Odesláno

s tou kratkou prevodovkou pujde motor rychle do otacek, ale nebudes mit poradnou rychlost, motor by jeste mel silu rozjet auto rychleji, ale uz bude v prilis vysokych otackach, je to dobry tak na rozjezdy na sprinty, ale na normalni jezdeni ne. reklamuj to, ze poslali spatnou

nebo zkus koupit tady

[upravil dne 21/4/10 Ferry]

Odesláno

jinak prosím jaký je v tomhle rozdíl?ten větší je z převodovky rally a to menší bylo na tom 4qaltu co to tam je za cidlo na tom velkým?to je na otáčkoměr?

[upravil dne 22/4/10 106sťák]

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

s tou kratkou prevodovkou pujde motor rychle do otacek, ale nebudes mit poradnou rychlost, motor by jeste mel silu rozjet auto rychleji, ale uz bude v prilis vysokych otackach, je to dobry tak na rozjezdy na sprinty, ale na normalni jezdeni ne. reklamuj to, ze poslali spatnou

nebo zkus koupit tady

[upravil dne 21/4/10 Ferry]

jinak tomu sem psal ale zádná odpověď :nevim
Odesláno

ty snimace, jeden je elektronicky ( ten vetsi, ma konektor na pripojeni) a ten druhy je pouze mechanicky na pripojeni lanka rychlomeru, signal z toho elektronickyho jde draty i do ridici jednotky motoru a pak do budiku, ktery pocitaji vzdalenost a ukazujou rychlost, u mechanickyho je prime mechanicke propojeni lankem s rychlomerem

Odesláno

asi vydrzi, koukal jsem na to jeste v serviceboxu a vicemene ty stupne 1, 2, 3 maji podobne odstupnovani a zprevodovani ta 4 je fakt delsi, jak tu psal Mihul (v tomhle jsem pravdu nemel, takze se omlouvam za dezinformaci) takze jezdit by se s tim melo dat, jen ta petka ti pak uz bude trochu chybet pri vyssich rychlostech

Odesláno

ted jsem si přečetl že jsi mu psal... no tak to nestačí.. zavolej tam nebo tam dojed osobně.. takhle bych se sebou teda rozhodně vy.rdávat nenechal:bojim

Odesláno

tak mu jí pošli zpět za jeho náklady (ty za to nemůžeš, že ti poslal něco jinýho) a nebo prostě vem pár lidí a udělejte si výlet...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...