flacek Odesláno 2. červen 2014 Odesláno 2. červen 2014 S dovolením to zde obnovím. Sháním nyní pneuservis v Praze a to nejlépe Praha 7 nebo 8 a aby uměli vyvážit kola bez střed.díry. Zatím vím jen o Barumce, ale radši se zeptám i zde případně poprosím o nějaké tipy. Citovat
Medvěd Odesláno 2. červen 2014 Odesláno 2. červen 2014 Kola bez středové díry zvládá tutově Šafránek u Sazka areny Citovat
roura Odesláno 2. červen 2014 Odesláno 2. červen 2014 Nevíš prosím tě co si učtuje za rovnání alu? potřeboval bych mu dát odbornou ránu palicí :)díky Citovat
honzaj. Odesláno 1. červenec 2016 Odesláno 1. červenec 2016 Zdravím. Já mám dobré zkušenosti tady. Jezdím tam i do servisu, takže to tam mám už ověřené. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.