Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody 1.4 HDi


...206...

Recommended Posts

remeny, napinaci kladky, vodni pumpa se menit nemusi, ale pokud ti odejde treba za 10tisic km, budes litovat ze jsi ji neudelal hned. Vsichni ti reknou ze by se melo menit vse...

Servis rika ze menit az nekdy v 180-200 tisic km...ja bych menil tak ve 120-140 tisicich

[upravil dne 12/4/10 Fr3sh]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jetli neni stočenej tacháč protože servizku to nemá a v tp 3 majitelé a jen 109 000 a navíc sem nechával dělat zadní nápravu to se mi nějak nezdá tak je raději vyměním teď sice mam na motoru cedulku při 120000 další kontrola ale bůh ví jestli to tam nedali jen tak a nebo jestli to neni jen na olej atd... ;-) je to auto z AAA tak proto ten strach ;-) a je teda lepší vyměnit vodní pumpu jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj díky a taky jsem tam našel rozvody ale ty ceny se mi fakt nezdaj je to divný nebude to polský? nerad bych tam dal něco co se po 50000 km zase bude muset měnit ;-) http://www.jdauto.cz/zbozi/289/1126/rozvodove-sady/peugeot/206/1-4-hdi/rozvody-rozvodova-sada-peugeot-206-1-4-hdi.html mam nabýdku na Febi která stojí 3500 tak nevim teda

[upravil dne 12/4/10 ...206...]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fr3sh

mas typ motoru 8HX :) tak si to pamatuj podle toho hledej...vsude kde bude tohle napsano, zanmena, ze to sedi na tvoje auto

[upravil dne 12/4/10 Fr3sh]

OK ŠÉFE PŘESNĚ TO MAM ;-) 1.4 hdi r.v. 2004 nic jinýho nevim :mad: tady to vinko VF32C8HXF44280551 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevíte teda jak je to z životností a kvalitou těch rozvodů a tý vodní pumpy co jsem dával v odkazech? byl bych moc vděčnej cena mě docela láká ;-) a ta pumpa je asi jediná co jsem na netu našel jinak bych asi koupil kvalitnější snad poradíte ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...