oni Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 a do zavorky bych pripsal: To je tak tezke hazet vajgly do popelniku.... Citovat
urdemala Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 nebo: \"až mi ten vajgl přistane na hlavě, tak ti ho típnu o ksicht, zmetku\" :-)) Citovat
Kejticka Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Ja bych napsala : Nekuř blbečku, když ti to nechutná a házíš to všude kolem. Co takhle zkusit startky bez filtru? Delaj se jeste? Bych se asi placla pres kapsu a koupila bych jim je a dala bych jim k tomu jeste tu spicku aby to dotahli az do konce,kdyz nevedi kam patri vajgl...Ikdyz pochybuju ze by to bez nejake trefne poznamky pochopili.. Citovat
Harlley Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 Když jsem bydlel u rodíčů tak to byl děs.Bydlí v přízemí a nad nima 5 pater vesměs kuřáků.Musel se dokonce přidělat na strop balkonu plech jako stříška protože nejen že házej vajgly dolu ale každej blb co má truhlíky s kytkama to přeleje a když koukáš z balkonu ven teče ti to na hlavu.Prostě lidi si neumí uvědomit že tam nejsou jen oni.A to samí je venku co se týče hoven.Máme tu mezi silnicí a chodníkem asi 1,5M trávník a když zaparkuješ spolujezdec leze do trávy,teda pokud najde bezpečné místo.Kolikrát si řikám jak by se asi dotyčný pejskař co to nesebere tvážil,kdybych to vzal do pytlíku a se slovy něco vám tu upadlo mu to hovno rozmázl po zádech.Je přeci jeho ne? Citovat
Medvěd Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Původně zaslal: Lubk0 Medved poviem ty uplne ako je ... Ja zase si nebudem na navstevu k onomu cloveku brat popolnik vo vacku Co sa tyka toho \"kupovat\" popolnik, to snad nemyslis vazne Lubk0 - nejde mi o pár pětek, za které se dá popelník koupit - jde mi o to, že já jako nekuřák, opravdu nemám potřebu mít doma kvůli návštěvám něco takového (mám kamarádku vegetariánku a taky pro ní nemám doma zrní). Prostě pokud někdo chce přijít na návštěvu, pak musí počítat s tím, že si u nás nezapálí - dál už je to pouze jeho volba (přijď, ale s touto podmínkou nebo chodit nemusíš, ale holt budeš muset těch pár minut vydržet bez doutnající pusy). Citovat
Kejticka Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 no myslim ze uz popelnik ani kam s vajglem dlouho resit nebudu...dnes asi tak po sedmi letech obcasneho pohybu jsem si sla zahrat basket..asi tak s o 10 let a vice starsima....no hruza:) plouzila jsem se mezi nima jak slimejs:) Ted:to ze mam koleno namaderu neresim,ale to ze nasleduje jeden chrchel za druhym....no jdu si najit plice a zamknout krabicku:) Citovat
Ravel Odesláno 14. duben 2010 Odesláno 14. duben 2010 Hlavně si nedávejte na balkon koberec. U nás na sídlišti si ho tam jedna ženská dala, protože tam vysedávali. A jednou se takhle vrací z nákupu a před barákem hasiči. A hádejte. Nějakej vocas vyhodil vajgla a ten spad k ní na balkon, koberec se vzňal a shořelo jí všechno na balkoně a i ta dřevěná stěna do bytu. Naštěstí si toho někdo všimnul včas, takže to neprohořelo dovnitř. Citovat
pkr Odesláno 14. duben 2010 Odesláno 14. duben 2010 Já měl takhle od vajglu vypálenej lak na střeše dřívějšího auta.Myslel jsem, že toho zmetka zabiju.:bacha:bacha Boží mlýny melou pomalu a už to má za sebou.Samo bez mého přičinění. Někdy si říkám, co jsou lidi za hovada.Hovna od psů, vajgly, štěkání psů.A když se člověk ozve, ještě mu pomalu vynadají. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.