keram1979 Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 zdravim, páni, da sa vypnut airbag spolujazdca na 406 2,1Td? narodil sa nam drobec, tak kvoli jeho vozeniu vo vajicku... Citovat
dobrmik Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 na středovým tunelu by si měl mít otáčecí zámek...pasuje tam klíč ze zapalování.. Citovat
dobrmik Odesláno 8. duben 2010 Odesláno 8. duben 2010 jj ted jsem si všiml že má 2,1.....tam je jen držák na mince nebo naco to je.. Citovat
keram1979 Odesláno 9. duben 2010 Autor Odesláno 9. duben 2010 dobrmik: drzak na mince? a teda by som nemal malickeho vozit vpredu vobec, co? Citovat
dobrmik Odesláno 9. duben 2010 Odesláno 9. duben 2010 to by si nemel vubec!nikdy nevis co se muze stat.mel bys tam mit takove drazkovani.to by melo byt na mince. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.