Dundee Odesláno 4. duben 2010 Odesláno 4. duben 2010 Harlley: Ty druhý nevyniknou ani naživo už jenom z toho důvodu, že máš relativně světlý auto a černo-stříbrný kola. Tuhle kombinaci jsem už na pár autech (světlých i tmavých) viděl a málokterýmu autu to sedne... Citovat
Harlley Odesláno 4. duben 2010 Autor Odesláno 4. duben 2010 Tak Děkuji všem,jak to tak čtu tak jsem ušetři i když za ty 16 chce relativně málo:D Citovat
BV406 Odesláno 4. duben 2010 Odesláno 4. duben 2010 coraily ... ty druhe jsou hrozne jinak ke tve barve by se hodily origo 16 ouragany [upravil dne 4/4/10 BV406] Citovat
Benžík Odesláno 4. duben 2010 Odesláno 4. duben 2010 Trochu tu druhou fotku v tom fotoshopu uprav, udělej to tak, aby trošku vynikly okraje ráfků, vůbec nejsou vidět. Potom to bude lepší. Ale stejně, coraly jsou hezčí. Citovat
willik02 Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 tie druhe možno s inou farbou.ale horne1 Citovat
Benžík Odesláno 5. duben 2010 Odesláno 5. duben 2010 To kolo je z toho favorita co stoji opodál? ta fotka ma pekný pozadí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.