Guest pete.bmw Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 Zdravím, chlapi chviku jsem hledal ale nenašel, potřebuji se zeptat, jak na výměnu zadních destiček u tátovi 407. Nende mi zatáhnout pístek, zřejmě je tam nějaký fígl s ruční brzdou, jen nevím jaký. Vlastním jinou značku auta jak je vidno z nicku a tady trochu plavu. Díky. Citovat
dobrmik Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 ten pístek by se měl zašroubovat dovnitř....tot celé.. Citovat
AnotherOne Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 Presne tak točiť v smere normálneho závitu a tlačiť. Ide to ztuha. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.