MilanF1 Odesláno 30. duben 2011 Odesláno 30. duben 2011 Už to auto vypadá k světu Ale nějak nemůžu přijít na chuť masce bez znaku ... ale to je asi jen můj problém Citovat
Outstrike Odesláno 30. duben 2011 Odesláno 30. duben 2011 Mě se to takhle líbí a taky nad tím uvažuju, ale nechce se mi to dělat Citovat
Pllaša Odesláno 2. květen 2011 Autor Odesláno 2. květen 2011 Predek uz zacina dostavat smrnc! Ted mamina dela na kuzi na kapote takze predek bude temer hotovej...pristi mesic se asi vrhnu na zadek-takze naraznik a vyfuk nejspis! Citovat
Pllaša Odesláno 10. květen 2011 Autor Odesláno 10. květen 2011 kuze este neni dodelana paco potrebuju este dodelat uchyty takze neni poradne natazena a usi to este chce...tak si myslim ze to bude vypadat celkem dobre ne? Uploaded with ImageShack.us Citovat
Pllaša Odesláno 7. červen 2011 Autor Odesláno 7. červen 2011 Trosku ozivnu zas vlakno! Uploaded with ImageShack.us Citovat
Jacobsoon Odesláno 7. červen 2011 Odesláno 7. červen 2011 to jsou 15tky? ja tam vrazil 17tky a vypada to super Citovat
Stuchy Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 je to hezký jenom ty 15 jsou dobrý tak na zimu Citovat
Pllaša Odesláno 8. červen 2011 Autor Odesláno 8. červen 2011 Jo! sou to 15cky znacky DOTZ! s gumama Falken 195/50....17cky sem nechtel paco by me nesli nejspis zapsat do TP a na 1,6 by to bylo zbytecne tezky! mozna casem tam prijdou nejaky kola s limeckem nebo Atlantisy ale az casem! Ted uz mam snad v planu dat do kupy zadni cast naraznik s vyfukem! Naraznik mam doma tak ho staci nechat nalakovat.... Citovat
tomm176 Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 Nechceš mi ty dotz pujčit na zápis? ...jen sranda. Pěkné auto Citovat
Stráňa Odesláno 8. červen 2011 Odesláno 8. červen 2011 pěkné to máš a myslim, že 15 stačej, hlavně jestli to pude dolu Citovat
Pllaša Odesláno 8. červen 2011 Autor Odesláno 8. červen 2011 no dole to trosku je! sou tam pruziny a v zadu torzni tyc ktery mam dokonce napsany v technicaku! a tak nvm estli tam dam nastavitelnej..... zatim to je ve hvezdach! Citovat
Pllaša Odesláno 20. únor 2012 Autor Odesláno 20. únor 2012 NO!tak po dlouhej dobe sem zas tady....za tu chvily co sem tu nebyl tak se zmenili na aute celkem hodne veci-spis tedas opravilo....Spojka,tycky rizeni,kulaky,silenbloky,brzdy prisli taky novy ATE,vyfuk Ultra sport 10cm koncovkou a ja nvm co este a ted este technicka... Par veci sem si taky poridil ale cekam na jaro az bude lip abych to mohl pridelat:samolepky,lizatko-melo by bejt origos ale pripadami jako na 206 nebo opel astra,nastrikanej naraznik,sportovni vlozka Green,drzak na woltmetr,brasnicka na veci....Chystam se poridit este kabely k subaci a nejspis stelovak! Fotky vseho toho se pokusim udelat co nejdriv! Citovat
Pllaša Odesláno 21. únor 2012 Autor Odesláno 21. únor 2012 omlouvam se za kvalitu z mobilu.... Citovat
Pllaša Odesláno 16. duben 2012 Autor Odesláno 16. duben 2012 Jenom letmo aby se nereklo ze na aute se nic nedela! Zadni naraznik sem vymenil, takze listy vsechny sou v barve.Sportovni vlozka taky dana,lizatko taky,kabely k subaci zakoupeny a castecne zapojeny,zakoupena brusna pasta TURTLE WAX a tak trosku ty nejvetsi skrabance sou dole,samozrejme,samozrejme litaky na aute...Vsechno to tak nejak vazne na pocasi..Ted sem zakoupil este neco jak tlumex na podvozek ale je to nejaka recka znacka HB Body..kdyz sem vymenoval naraznik tak pod rezervou to tam bylo pekne rezaty takze to natru cernou barvou a napravy sedivou...Jinac fotky samozrejne dodam... Citovat
Pllaša Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 zadni naraznik vymenej a 100mm Ultra sport vyfuk!http://pllasa.rajce.idnes.cz/nastenka#IMG_0013.jpg [upravil dne 13.6.2012 11:10 od Pllaša] Citovat
Pllaša Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 predni lizatko...objednaval sem si jako origo ale tohle urcite origo neni.... http://pllasa.rajce.idnes.cz/nastenka#IMG_0014.jpg [upravil dne 13.6.2012 11:08 od Pllaša] [upravil dne 13.6.2012 11:09 od Pllaša] [upravil dne 13.6.2012 11:11 od Pllaša] Citovat
Andreww Odesláno 13. červen 2012 Odesláno 13. červen 2012 Proč je tam ten výfuk tak zastrčený? Jinak hezké Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.