Mizlerek007 Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 mě taky ne... taky bych řekl, že naleštěno Citovat
genzer Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 asi fakt nalesteno:myslim [upravil dne 10/4/11 07:59 genzer] Citovat
Outstrike Odesláno 10. duben 2011 Autor Odesláno 10. duben 2011 Správně . Ta červená je pěkná potvora, jak se naleští tak svítí jak blázen. Citovat
Andreww Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 A co jsem vyhrál? A co ta chybějící barva na předním nárazníku? Citovat
Outstrike Odesláno 10. duben 2011 Autor Odesláno 10. duben 2011 O výhře nebyla řeč , a ten šrám je od zmrazku na silnici, který jsem tak nádherně nabral Citovat
Voighta Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Auto moc pěkný. Mě se ten nárazník zase líbý zahlazený a taky jsem to tak plánoval,ale nezbyl čas ani peníze. Vyměním za můj [upravil dne 10/4/11 19:29 Voighta] Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 jedna z mála 306 tady co má v barvě karoserie i tu mřížku předního nárazníku a nevypadá to vůbec špatně ! Citovat
Stráňa Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 todle je moc pěkná 306ka:super, mě se to zahlazení taky líbí Citovat
Outstrike Odesláno 14. duben 2011 Autor Odesláno 14. duben 2011 Novinky: Vyměněn přední nárazník, ten se v dohledné době nastříká do barvy karoserie Vyměněny sedačky, chybí jen řádně dopasovat pojezdy. Dál se budou čalounit tapecy dveří do kůže jako je palubka a dostrojit interiér. Ještě nějaká práce bude Citovat
Andreww Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 Takže sedačky klaply A jak tam šly ty zadní? Je to z toho 3 dveřáku ne? Citovat
MilanF1 Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 Introš pěknej, tedy krom volantu. Sice nejsem na detailismy, ale když ses dal do \"nového modelu\", chtělo by to i vkusnější volant. Citovat
Andreww Odesláno 14. duben 2011 Odesláno 14. duben 2011 MilanF1: Vysvětlení je někde vepředu Byl tam sportovní tříramenný, ale někomu se moc líbil Outstrike: Dal bych tříramenný z nmového modelu, případně v kůži Citovat
Outstrike Odesláno 14. duben 2011 Autor Odesláno 14. duben 2011 Sedačky klaply, ale byla to pěkná komedie. Je to z 3 dveřka, přední rošt sedaček je jiný než 5 dveř., z jedné strany je upevněn do boku karoserie a z druhé jako u 5 dveř. do podlahy. Budu muset předělat rošt a nebo udělat v boku pod dveřmi závit na šroub, tak ještě špekuluju cestu nejmenšího odporu. U zadních sedaček je pouze jiný zadní zámek, tak že jsem ze strarých sedáků vyndal ty oka a dam je do těchto nových. Ale to posezení, už je nedam z ruky. Jel jsem z Prahy do Chebu a konečně jsem nevyšel z auta zmordovanej jak hadr . Ještě nastříkat nárazník a křidélko po kterém pokukuju, přečalounit tapecíry dveří, sehnat spodní kastlík palubky v černé barvě, osadit středovej plast, udělat otvor pro zapalovač, sehnat spodní díl plastu co je pod volantem s hrbolatým vzorem a asi budu mít hotovo . Asi....... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.