hanypipo Odesláno 25. únor 2010 Odesláno 25. únor 2010 nazdar peugeotaci potřeboval bych vědět nakolik vinde novy klič s dalkačem dnes semi ho podařilo totiž v praci stratit Citovat
ado7980 Odesláno 26. únor 2010 Odesláno 26. únor 2010 Presne tak na slovensku 112€ aj s kodom od peugeotu Citovat
vojtasUL Odesláno 26. únor 2010 Odesláno 26. únor 2010 já mám 307 měsíc a taky se mi podařilo už jeden někde vytratit tak mě to čeká taky Citovat
viktor294 Odesláno 26. únor 2010 Odesláno 26. únor 2010 presne tak ako pise ado 7980 - pred 2 mesiacmi ma to aj s kodom stalo 112 euro (2 roky som fungoval s 1 klucom, no ked mi ho 3 rocny syn schoval tak, ze sme ho 2 hodiny hladali, tak som sa konecne rozhybal a dal urobit rezervny)... Citovat
hanypipo Odesláno 27. únor 2010 Autor Odesláno 27. únor 2010 tak dnes mi udělali novy klič ale nastal maly problem nedaři se sparovat central [upravil dne 27.2.2010 hanypipo] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.