LKristan Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Pri kontrole oleja som zistil ze v oleji je benzin mam Peugeot 206 a 4 - bodove vstrekovanie. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Neni to voda ? Nerobi sa taka biela emulzia ? Tiez by sa siklo napisat aky benzin mas, obsah, a r.v. [upravil dne 16/2/10 Lubk0] Citovat
MatrixChose Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Jezdíš krátký trasy? pokud jo, tak je to víceméně normální... Citovat
borak009 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Bylo by dobry vedet, kolik tam toho benzinu mas. Pokud jsi to poznal jen podle toho, ze ti smrdi olej benzinem, tak asi budou na vine kratke jizdy (bohata smes). Jestli se to uz ale pozna na merce oleje, tak bych spis sazel na nejaky vstrikovac, nebo krouzky... Citovat
LKristan Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 jazdim 3 km tam a po 7 h naspät kazdy den. [upravil dne 16/2/10 LKristan] [upravil dne 17/2/10 LKristan] Citovat
pastorek Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Pri krátkych trasách a najmä v zime je to normálne. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Původně zaslal: Qcko Seriozne jazdis 3km, wow Aj ja som tak jazdil, 4 km A potom sa mi cudujete, co mam velke spotreby Citovat
Ferry Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 3km ? tak to chod pesky, nemusis resit benzin v oleji a udelas neco pro zdravi To je jedina rada co se k tomu da napsat, v tomhle pocasi proste ten motor dostava timhle stylem pohulit a nijak jinak to nevyresis [upravil dne 16/2/10 Ferry] Citovat
rosta12345 Odesláno 17. únor 2010 Odesláno 17. únor 2010 Původně zaslal: LKristan , benzín je čistý len je ho viac. [upravil dne 16/2/10 LKristan] Super s tim nic nedělej takovou poruchu bych taky chtěl Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.