valig Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 zdravím vás zasa a opäť potrebujem radu z ničoho nič mi začalo pipať niečo v aute keď vypnem motor neviete mi povedať čo to može byť zapípa to asi 3x a skončí na funkčnosti sa nič nezmenilo len ma to troška hnevá keď predtým to nerobilo. za každú radu ďakujem:papa Citovat
Guest servisman Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 a klíček máš v zapalování či mimo?? Citovat
valig Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 no ja ho vypnem a vytiahnem ako nahle zhasne motor tak to pípa Citovat
valig Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 radio nemam original a ten zvuk sa šíry od budikov na palubovke Citovat
Guest servisman Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 není to že máš zapnutá světla?? Citovat
valig Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 nie svetla vypnem este ped tym ako zhasinam motor a svetla pipaju furt ked otvorým dvere a toto či su otvorene alebo zatvorene pipne tri krat a koniec ja som z toho jeleň a ani na palubovke nič nesvieti Citovat
NOWA307 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Ja mám na 307 to isté. Po vypnutí motoru -tým sa vypne i rádio, mi to tiež 3x pípne a robí to tak stále. Neriešim to. Citovat
valig Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 ale haluz je ze doteraz sa to nedialo ja teda neviem co to moze spôsobovať ze sa to samo začne Citovat
Y2K Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Obcas taketo pipnutie pocujem aj ja....ale akosi to neriesim. Nedeje sa to casto, tak raz za mesiac. Netusim ale co to sposobuje, tiez by ma to zaujimalo... Citovat
qmysak Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 nepípá to že máte klíček v zapalování????? Citovat
Guest servisman Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 na to jsem se už ptal jinak to měla až new model že pípal když byl klíček v zámku já měl dvě 406 ale ani jedna nepípala Citovat
Y2K Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Ne ne...kluc je uz zo zapalovania von. A iba to zapipa 3x a konec. Ked je kluc v zapalovani tak to pipa az pokym ho nevytiahnem. Citovat
valig Odesláno 16. únor 2010 Autor Odesláno 16. únor 2010 ja teda neviem sak to pipanie nieco musi znamenať....len čo? Citovat
ropak Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 mě tohle dělalo u jednoho radia jako upozornění že se má sundat panel radia Citovat
ropak Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 jo a jeste jsem zapomel dotat ze se to dalo v tom radiu nastavit pravě mi to taky začalo po tom co jsem si ho přeladoval a chvili mi trvalo přijít na to jak to zrušit Citovat
NOWA307 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Rádio to určite nebude. Vypnem rádio , vypnem svetlá, vyberiem kľúč zo zapalovania, vystúpim z auta - 3x pípne. Asi sa lúči Citovat
Y2K Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 Presne tak ako popisuje Nowa307... Radio mam origos Citovat
NOWA307 Odesláno 16. únor 2010 Odesláno 16. únor 2010 U mňa rádio Sony, a je úplne jedno či vyberiem panel, alebo ho tam nechám. To rádio už má predsa len prúd do pamäte.! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.