Vvitty Odesláno 15. září 2004 Odesláno 15. září 2004 treba z 309 nebo 405, nove modely... ? nejak ho v Praze nemuzu sehnat Citovat
Radek V. Odesláno 15. září 2004 Odesláno 15. září 2004 Zavolej Oddiemu, určitě něco doma bude mít... Citovat
Vvitty Odesláno 15. září 2004 Autor Odesláno 15. září 2004 Napsán autorem Radek V. Zavolej Oddiemu, určitě něco doma bude mít... zkousel jsem jako prvni moznost ... a , tak zkousim tady Citovat
Medvěd Odesláno 17. září 2004 Odesláno 17. září 2004 Budu měnit celou palubku, tak když bys chvíli vydržel, možná bych Ti pak ten vypínač nechal. Eventuelně, když teda Oddie nemá, tak v bazaru občas inzeruje Hela - Jirka z Lovosic, třeba by ho měli. Citovat
Vvitty Odesláno 18. září 2004 Autor Odesláno 18. září 2004 Napsán autorem Medvěd Budu měnit celou palubku, tak když bys chvíli vydržel, možná bych Ti pak ten vypínač nechal. Eventuelně, když teda Oddie nemá, tak v bazaru občas inzeruje Hela - Jirka z Lovosic, třeba by ho měli. Zkusim dneska par vrakovist cestou domu, kdyz nesezenu, tak holt pockam Dokud ho tam nedam, tak neotevru kufr Citovat
Medvěd Odesláno 18. září 2004 Odesláno 18. září 2004 Otvírání kufru přes vypínač v palubce ????? Hmm, hmm:o:o:o Citovat
Vvitty Odesláno 20. září 2004 Autor Odesláno 20. září 2004 Napsán autorem Medvěd Otvírání kufru přes vypínač v palubce ????? Hmm, hmm:o:o:o No jasne Chces mrknout? Od vcerejska me to chodi (diiiiky Oddiemu, ktery se rozhodl udelat doma uklid a nasel par vypinacu ). Takze jsem drobet upravil funkci motorku od centralu, co byl v patych dverich a diky debilnimu zlodejovi uz nebyl potreba na otvirani zamku.... akorat jsem pridal elektroniku asi za 150 Kc, aby to fungovalo Citovat
Vvitty Odesláno 20. září 2004 Autor Odesláno 20. září 2004 Napsán autorem lexa To mě zajímá, taky chci zrušit zámek. No ja tam pouzil motorek od centralu a stavajici tahla, jen jsem je drobet prihnul k obrazu svemu... Klidne sem muzu hodit schema, pokud te to zajima... jsou tam jen nejake tranzistory a procesor, ale bez naprogramovaneho procesoru je to stejne nepouzitelne... teda, ne ze by byl problem dodat i ten procesor a taky je otazka, jestli umis pajet? ja to delal na univerzalni tistak (opruz), pokud by se seslo vic lidi (5?), muzu nechat vyrobit i tistak primo na tohle a poslat to uz hotovy Citovat
lexa Odesláno 20. září 2004 Odesláno 20. září 2004 Já mám na 5tých dvěřích centrál, zajímají mě hlavně ty táhla, poněváč centrál mi jinak chodí a k tomu pájení: po své 10leté praxi bych to snad zvládnul.;):papa Citovat
Vvitty Odesláno 21. září 2004 Autor Odesláno 21. září 2004 Napsán autorem lexa Já mám na 5tých dvěřích centrál, zajímají mě hlavně ty táhla, poněváč centrál mi jinak chodí a k tomu pájení: po své 10leté praxi bych to snad zvládnul.;):papa shodis plasty z obou stran 5. dveri, odsroubujes motorek centralu, vyhodis tahlo mezi centralem a zamkem, odpojis tahlo , ktere ovlada mechanismus zapadky od tlacitka na prave strane, ohnes ho tam, kde je za normalni situace ocko u motorku centralu (pozor, je to docela tvrdy material.... ale neni krehky ) a vratis motorek zpatky... to je po mechanicke strance asi vse snad jen, ze je dobre to vyzkouset... no a samozrejme od teto chvile uz nepujde kufr otvirat zamkem v 5. dverich. Pak uz jen par drobnosti, jako: natahnout novy kabel pro ovladani zamku, protoze ten originalni vede do zadniho sloupku a pak mizi pod sedackou v koberci, takze shodit plasty na sloupku, preriznout kabel a novy tahnout pod prahama k pojistkam... nebo natahnout novy az do kufru, pokud mas radsi \"cista\" reseni. Vpredu hodit tlacitko, ktery bude na dobu stisku pripojovat napajeni... a dozadu desticku s elektronikou, ktera po pripojeni napajeni vysle puls pro vysunuti motorku, a potom druhy pro zasunuti (4 spinaci tranzistory, procesor, a par kousku bizuterie okolo ) Jo, a u tlacitka je dobre vyndat aretaci... Staci takovyto navod? Koukal jsem, ze elektro mas jako zalibu, takze by asi nemel byt problem Citovat
Vvitty Odesláno 21. září 2004 Autor Odesláno 21. září 2004 je to zabava tak na jeden vikendovy den BTW, uvidime casem, jestli se to nejak brutalne nepodepise na zivotnosti motorku centralu... Citovat
Radek V. Odesláno 21. září 2004 Odesláno 21. září 2004 Já to kdysi měl takto udělané u 405ky. Také jsem to nejdřívpřipojil na palub. spínač, ale nezrušil jsem aretaci a tak se mi podařilo motorek centrálu odpálit. Na druhý pokus jsem aretaci odstranil a bylo už to v poho....... Já ale nepoužil žádné elektronické doplňky a taky to fachčilo. Jo a ten spálený motorek jsem koupil v modelářství za padesát kč a byl naprosto stejný jak tvarem a velikostí, tak i s nalisovaným ozubeným kolečkem. ( zvenku na centrálu VALEO a zevnitř MADE IN HONKONG :D:D ) Citovat
Vvitty Odesláno 21. září 2004 Autor Odesláno 21. září 2004 Napsán autorem Radek V. Já to kdysi měl takto udělané u 405ky. Také jsem to nejdřívpřipojil na palub. spínač, ale nezrušil jsem aretaci a tak se mi podařilo motorek centrálu odpálit. Na druhý pokus jsem aretaci odstranil a bylo už to v poho....... Já ale nepoužil žádné elektronické doplňky a taky to fachčilo. Jo a ten spálený motorek jsem koupil v modelářství za padesát kč a byl naprosto stejný jak tvarem a velikostí, tak i s nalisovaným ozubeným kolečkem. ( zvenku na centrálu VALEO a zevnitř MADE IN HONKONG :D:D ) Elektronika je tam ze dvou duvodu, prvni je ze chrani motorek pred spalenim, a druhy, zasadnejsi, je ze potrebuju aby se po otevreni motorek zase vratil do puvodni polohy, jinak drzi aretaci zamku a nejde zavrit vrata... Citovat
Radek V. Odesláno 21. září 2004 Odesláno 21. září 2004 Jo, to plně chápu. Ale mě to vracela vlastně pružina zámku...... Ta elektronika je určitě lepší, než jsem to zbastlil já....;) Citovat
Vvitty Odesláno 21. září 2004 Autor Odesláno 21. září 2004 Napsán autorem Radek V. Jo, to plně chápu. Ale mě to vracela vlastně pružina zámku...... Ta elektronika je určitě lepší, než jsem to zbastlil já....;) Tak to mam asi tuzsi motorek a slabsi pruzinu Mno uvidime, stalo to par korun a je to docela prijemny zpusob otvirani Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.