Sobol Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 zatmavené okna jsou good..ale počkej v noci - budeš hledat jen obrysy.. ještě že to nemáš na těch předních..jinak chválím, vypadá to moc hezky Citovat
buga Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 takze uz je pondelok a este stale nevieme co je v tej krabici Citovat
buga Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 Původně zaslal: pipistrel pozri moje vlakno a sakra, asi som bol na zlom mieste :D Citovat
Grlik Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 A co budeš davat ten zadní naraznik ala 308? Citovat
MCabman Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 Původně zaslal: Grlik A co budeš davat ten zadní naraznik ala 308? no chcel by som ale stále mi ho ten chalan nespravil ... Citovat
Grlik Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 aha tak to jo jinak ja jsem viděl někde už nějakou upravu sport a ta měla nějakej takovej difuzor a co máš v plnánu do předu? Citovat
Grlik Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 tohle jsem myslel ale nevim jesli je to origo nebo ne Citovat
MCabman Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 to je celý nárazník ... neviem aká firma ho robí ale original to neni ... a do predu zatial nič neplánujem lebo ten sa mi páči Citovat
MCabman Odesláno 28. červen 2010 Autor Odesláno 28. červen 2010 a takto namontovaná náhrada katalizátora ... zvuk sa neuveritelne zlepšil ... pri skúšobnej jazde sa mi ale odpojila hadica od turba takže ako to ide napíšem až zajtra ... Citovat
oni Odesláno 28. červen 2010 Odesláno 28. červen 2010 ja nechci bejt rejpavej,ale neni to docela zasah u HDI takto na tvrdo odstranit katik? Citovat
Radek 306 Odesláno 28. červen 2010 Odesláno 28. červen 2010 to by nemělo ničemu vadit,před časem kamarád dával rovnou trubku místo katu na 1.9JTD a krom toho že to líp jede se nic nestalo Citovat
MCabman Odesláno 28. červen 2010 Autor Odesláno 28. červen 2010 pred týmto zásahom som si prečítal vela toho o úpravách týchto motorov a všetci ho dávali preč takže by to malo byť v poriadku ... Citovat
oni Odesláno 28. červen 2010 Odesláno 28. červen 2010 aha,tak beru zpet, to je dobre ze nejses jeden z tech co konaj a pak se ptaj... jinak moc peknej projekt tvoje auto,chvalim... Citovat
MCabman Odesláno 28. červen 2010 Autor Odesláno 28. červen 2010 Původně zaslal: oni aha,tak beru zpet, to je dobre ze nejses jeden z tech co konaj a pak se ptaj... jinak moc peknej projekt tvoje auto,chvalim... ďakujem ... snažím sa Citovat
207James Odesláno 29. červen 2010 Odesláno 29. červen 2010 Vypadá to dobře:super, je až neuvěřitelné, jak se zlepší reakce na plyn, když vyhodíš kat. Citovat
MCabman Odesláno 29. červen 2010 Autor Odesláno 29. červen 2010 Původně zaslal: 207James Vypadá to dobře:super, je až neuvěřitelné, jak se zlepší reakce na plyn, když vyhodíš kat. Tomu ver že sa zlepšil ťah ... dnes mi ešte raz odpojilo hadicu čo ide z turba do intercoolera tak som to musel trocha prerobiť a už je to OK ... potom som bol skúsiť čo to robí a je to super ... pred tým bola reakcia na plyn oneskorená tak o 1-2 sekundy a teraz je reakcia hned ... musím to dať ale ešte chipnúť ... potom budem spokojný Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.