roman_d Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 Mám na Vás dotaz, co je vše potřeba vyměnit při servisu v 60 000 km na 1,6 HDi 90 PS...dík za odpověď (dotaz mám i v sekci partner, ale tam toho moc neni) Citovat
Tom306Sedan Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 Palivovy fitr,Vlozka vzduchoveho filtru,KOntrola stavu oleje v prevodovce,Vymena rozvodaku. Citovat
roman_d Odesláno 1. únor 2010 Autor Odesláno 1. únor 2010 rozvodak nee!!! ten až ve 240 000 potažmo 10 let (jestli si pamatuju správně ue servisky) Citovat
Tom306Sedan Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 240 000 tak to hodne riskujes.. max do 100 -120 tacu. Citovat
omegaalfa Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 u palivového filtru se ti objeví hláška až to bude chtít vyměnit....a ta se většinou ozývá ve 120 000 km....ale předpis je předpis:papa Citovat
sekaj Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 Původně zaslal: Tom306Sedan 240 000 tak to hodne riskujes.. max do 100 -120 tacu. Koukám že jsi ze staré školy.To bejvávalo za krále klacka teť u většiny motorů jsou prodloužené intervaly výměny.Neříkám nechat to až na poslední chvíli,ale 100-120 je u 1.6HDi málo.Okolo 200 a měnit. Citovat
LubošK Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 Teď jsem ji absolvoval již s naší druhou 307SW/80KW. Mění se toho docela hodně (vč. např. palivového filtru) - viz servisní plán v servisní knížce. U naší první 307SW před třemi lety to tak v mimopražském servisu stálo něco kolem 10.000,- Kč, teď by to v pražském servisu stálo něco kolem 11.000,- Kč, pokud by se neměnila také jedna vyklechtaná tyčka stabilizátoru přední nápravy, nečistila klimatizace a některé další drobnosti, s nimiž se to celé vyšplhalo až k 15.000,- Kč. Naštěstí se ale neměnily brzdové destičky, které prý mají ještě 60% tloušťky, neb já brzdy používám jen minimálně - najdou se ale prý i případy, kdy se brzdové destičky mění už po 40.000 km, a to je pak taky docela drahý špás... Citovat
roman_d Odesláno 2. únor 2010 Autor Odesláno 2. únor 2010 no ten palivovej filtr je jasnej (sice 1000) ale ty naši šizuňkové na pumpách...škoda mluvit... co mě překvapilo je olejovej filtr, všude na mě skáčou obrázky jenom nějaký \"papírový\" vložky, je to skutečně tak?? ještě jsem do toho nekoukal ...moc velká zima :-) ale přemýšlím čím dál tím víc, že to pořešim sám..... Citovat
sekaj Odesláno 2. únor 2010 Odesláno 2. únor 2010 Jak píšeš je to jen papírová vložka.A určitě se neboj udělat ten servis sám.Alespoň víš co tam cpeš a víš že ty různé filtry apod. máš doopravdy měněný.Udělá si to každej sám pokud je alespoň maličko zručnej. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.