martin106S16 Odesláno 3. září 2004 Odesláno 3. září 2004 Docela to maj v ruce kluci. http://www.8200rpm.com/Video_Section/FD-Driftdays-E30-M3.wmv Modemářům nedoporučuju, 42MB. Citovat
destiny Odesláno 6. září 2004 Odesláno 6. září 2004 Jo jo, to se jim to driftuje, když maj náhon na zadek S náhonem na předek to zas tak snadno nejde. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.