Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhřívaní sedaček


wojtěch

Recommended Posts

Původně zaslal: kouty

cau lidi potrebuju radu taky mi nehrejou sedacky,nevite cim by to mohlo bejt???dik za radu:(:(:(:(

koukni pod sedadlo v pravo vepředu je taková škatulka modrá (relé) a zkus ho rozdělat jak vypadá to toto mám 100% špatné u obou sedadel ale ještě nebyl čas to zajít sehnat nové. tak nevím jestli nemám chybu ještě dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

přidám svůj příspěvek o vyhřívání sem, snad to nebude vadit.

rozebral jsem sedadlo spolujezdce z mé 307ky. podle VIN to vyhřívání nemá. nafotil jsem co vše tam mam. mam v molitanu v sedaku nějakou folii s vodivymi cestami, to asi není na vyhřívání., ale senzor jestli na sedačce někdo sedí nebo nesedí, je to tak? co se stane když tento senzor odpojim a misto něho do molitanu strčím topnou dečku?

nevíte někdo jak drží na sedadle ten boční plast a páčky na seřízení výšky sedadla a náklonu opěradla?

89085333.th.jpg

11723869.th.jpg

80106817.th.jpg

85475474.th.jpg

85787680.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ,

to vyhřívání máš už v sedačce vestavěný ale z výroby ustrižený viz obrázek 2. Jsou to ty 4 dráty.2 znich jsou termostat musí být sepnuté a zbylé 2 jsou topný okruh.Mám dojem že mají něco kolem 2 ohmů.Já to měl taky takhle ale bohužel jen v sedadle u řidiče.Koukni se ještě do opěradla tam by měly být pouze 2 dráty ustřihlé.Pájkou to všechno prodluž a máš vyhráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ,

to vyhřívání máš už v sedačce vestavěný ale z výroby ustrižený viz obrázek 2. Jsou to ty 4 dráty.2 znich jsou termostat musí být sepnuté a zbylé 2 jsou topný okruh.Mám dojem že mají něco kolem 2 ohmů.Já to měl taky takhle ale bohužel jen v sedadle u řidiče.Koukni se ještě do opěradla tam by měly být pouze 2 dráty ustřihlé.Pájkou to všechno prodluž a máš vyhráno.

kde to najdu v opěradle? z ktere strany se mam divat, popř, jak to z opěradla zkusit zesunout? mam bočni airbag a bez sundani to asi nesundam. ten bych sundavat nechtěl..

ještě k tomu zapojeni, nemate někdo nějake schematko jak by to šlo tim termostatem regulovat? nějakou jednotku bych vyrobil, myslim že to složite nebude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim nemohl by sem nekdo hodit foto kde presne je to rele ?? a jsou tam asi dve na ridicovu sedacu a spolujezdce ??? mam kuzi a zda se mi ze to nejak blbe topi ..... a jestli ma nekdo skusenost s tim za jak dloho cca zatopi kuze tak at se podeli o info dekuju moc !!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim nemohl by sem nekdo hodit foto kde presne je to rele ?? a jsou tam asi dve na ridicovu sedacu a spolujezdce ??? mam kuzi a zda se mi ze to nejak blbe topi ..... a jestli ma nekdo skusenost s tim za jak dloho cca zatopi kuze tak at se podeli o info dekuju moc !!:papa

je to pod sedačkou u řidiče vlevo zepředu a u spolujezdce vpravo vepředu tady je obrázek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...