Přejít na obsah
wojtěch

vyhřívaní sedaček

Recommended Posts

dneska jsem se pustil do opravy vyhřívaní sedačky a hned pod sedačkou jsem asi narazil na závadu je tam nějaka škatulka s 5 vývody vypadá jak relátko ale je to i s nějakým obvodem a to je cele zaoxidované rezavé a černé nevíte co to je a kde by se to dalo sehnat? na krabičce toho je napsané BITRUN 12V NCuP/PSA 9632506580 >PA6.6-GF30<

podle serviceboxu jsem našel že by to asi mohlo být časovací jednotka a cena podle serviceboxu 1300s dph. ale 100% si nejsem jistý tak ať nekupuju něco zbytečně neměnili jste to někdo?

[upravil dne 7/1/10 wojtěch]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

to jsme našli asi to samé ale spíš bych potřeboval vědět jak vyzkoušet jestli to je ono to vadné.. např. schéma zapojení nebo který vývod je na co dráty jsou zatavené ve smršťovačce tak bych to testul natvrdo jestli to bude hřát..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

VF33ARHSB82365546 jsem zkoušel proměřit odpor te dečky a mezi některými konektory jsem něco naměřil tak dečka vypadá že by mohla být dobrá.. díky za ochotu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolko konektorov tam mas?

jeden na pyropasy, dalsi na bocny airbag, vyhrievanie.

Ak mas pripravu na vyhrievanie tak potom kupit z nejakej buracky sedacky alebo ti ostava kupit decky a rozobrat sedacku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak dodělání... myslím že nejednodušší je koupit tu dečku ale s termostatem. rozdělat sedačku dát to dovnitř a natáhnout k ní 12V. přes vypínač..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ta rele jsou na 99% špatné ale nevím proč když jsem propojil v tom konektoru 12V tak stále to nehřeje (kontrolka svítí) a každá dečka má odpor 1,3ohm=2,6 dohromady a ta obyč co mám má 3ohm. a je divné že do toho konektoru jde 12V stále i když není klič v zapalování. za jak dlouho vám začne hřát to sedadlo??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku