jofo Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Pri bruzdani po nete som nasiel par zaujimavych foto co sa tyka oprav P607. Tak si to popozerajte. http://kaba.net.pl/607/ Citovat
Budhas Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Existuje něco co ten člověk nerozebral..??? :myslim:myslim Citovat
PecaTu Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Docela by mě zajmalo, jestli se tak nudí, nebo tohle všechno musel opravovat. Jinak taktéž děkuji uš alespoň vím jak na některé věcy. Citovat
shwaara Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Takhle zručný nikdy nebudu Ale fajn věc, ono je kolikrát u 607 i servisům nutný poradit, jak na to [upravil dne 7/1/10 shwaara] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.