3jajanek Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 snad se nebudu mezi temi novějšimi stydet ja a muj věčny zavoznik [upravil dne 6/1/10 3jajanek] [upravil dne 6/1/10 3jajanek] [upravil dne 6/1/10 3jajanek] Citovat
genzer Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 urcite se neni za co stydet.vitej v klubu:papa Citovat
Creams Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Pokud se o něj přečlivě staráš tak se není určitě za co se stydět... Citovat
3jajanek Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 no když vidim ty mazliky tak si pripadam jak veteran Citovat
Aluška Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Autíčko je pěkné , ale bližší fotka závozníka by taky neškodila Je to čivava? Citovat
pastorek Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Původně zaslal: 3jajanek no když vidim ty mazliky tak si pripadam jak veteran Takých veteránov je tu viac a nehambíme sa dokonca chodiť na zrazy. ...ten závozník je sympoš. Citovat
309GT Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Ty stará auta mají duši,nová už jen malou dušičku;) Vítej mezi námi v Clubu:papa Citovat
KingSpade Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 nějak nedokážu rozpoznat či je to nový nebo starý model.... Citovat
3jajanek Odesláno 8. leden 2010 Autor Odesláno 8. leden 2010 Stary model a mel ho nejaky koumak tak ho predelal trosku Citovat
dzana.m Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 vítej v klubu a není se zaco stydet 405 sou moc krásný auti:super Citovat
vendelinek Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Jen se netyď a ukaž ho:D když se o něj dobře staráš,tak se nemáš za co stydět,takovejhle autíček je tady dost a dost,a jak šlapou a majitelé jsou na ně hrdí trochu víc foteček by neuškodilo,jen ho předveď celýho:roker vítej v klubu Citovat
OK406 Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Vítej v P-C a přeji hodně štastných kilometrů a zážitků s 405. A jistě ji postupem času vylepšíš a vymazlíš Příkladů jak na to je tu dost:) Citovat
KingSpade Odesláno 8. leden 2010 Odesláno 8. leden 2010 Původně zaslal: 3jajanek Stary model a mel ho nejaky koumak tak ho predelal trosku no já jen tak...takže to není to co mám já....mám novej model...ale barva sedí..a podle mě tomu autu ta barva nehorázně sluší Citovat
Brubaker Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 Nadčasový design, potvrdí každej čtyřistapětník Citovat
Benžík Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 405 je jedno z nejkrásnějších autíček. Citovat
dzana.m Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 Původně zaslal: Brubaker Nadčasový design, potvrdí každej čtyřistapětník ahoj to sou mladý buky u trutnova Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.