jofo Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Novu C5 si mozes kupit dve varianty. jedna je na klasickych pruzinach a druha na vankusoch. Inac tato nova sa im vydarila. A pardon za OFF TOPIC Citovat
AnotherOne Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Původně zaslal: marko306 nová C5 má tuším takmer komplet nemecké kompomenty Nie, len je robená pre nemcov. Citovat
janou Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 Než som kupil služobnú z peugeotu 407 bol som skúšať predvadzačku c5sw 1.6 hdi . V základe mali cuvacie senzory a tonované sklá . Vozba bola slušná. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.