Edison Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 Supr hledání zde na foru... Moc se mi to líbí... Dík Tvůrcům! [upravil dne 30.12.2009 Edison] Citovat
olda Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 Zlatej google,tady něco najít je dost o nervy,málokdy se zadaří Citovat
shwaara Odesláno 30. prosinec 2009 Odesláno 30. prosinec 2009 Mně skoro nikdy. Problém je, když se nový topic pojmenuje bez diakritiky nebo se v něm použije nějaká zkratka (brz.kap.) A slovenský výrazy taky nezkouším, neb je neznám Citovat
Edison Odesláno 30. prosinec 2009 Autor Odesláno 30. prosinec 2009 Leč měl jsem pochopitelně na mysli google hledání... :-)) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.