Strejdakopec Odesláno 10. listopad 2010 Odesláno 10. listopad 2010 když chceš kola z Bentleyho tak tě asi bezpečnostní šroub nezastaví...to neukradne člověk terý jde náhodou kolem ale připraví se a myslím že udělat si otisk šroubu nebo něco podobnýho den předem a vytvořit si nějaký oříšek je pro zručného člověka celkem jednoduchá věc Citovat
wooody Odesláno 10. listopad 2010 Odesláno 10. listopad 2010 nebo koupit strhávák na bezpečáky??? stačíkdyž to je člověk se servisem, nebo se známejma :-D Citovat
Stifler Odesláno 11. listopad 2010 Odesláno 11. listopad 2010 Ale je to Bentley pěkně vyvážený, že stačily jen dvě cihly a nenaklonilo se to na stranu. To chtělo asi hodně štelování, aby to stálo rovně. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. listopad 2010 Odesláno 11. listopad 2010 Má na tom kotouče velký jak já měl kola na feldě by na nich i dojel Citovat
Tomazy Odesláno 11. listopad 2010 Odesláno 11. listopad 2010 merco 8000K mne to tiez podobne svieti len ja mam 5000K Citovat
Saber Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Pekna Zena :D ...skoro som dychat zabudol Citovat
JardaMoj Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Pekna Zena :D ...skoro som dychat zabudol Ja taky Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Cože na té první fotce je nějaké auto ???? Musel jsem se podívat 5x abych ho našel :D Citovat
Guest StibTo Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 woody : a není ta audina moc málo dole ? Citovat
wooody Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 ideálně ale je to vzduch..... někde sem měl foto venta, nejnižší auto v čr s pevným podvozkem :-) s tím jezdí běžně, pevný snížení ne vzduch Citovat
Guest StibTo Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 až na to logo McDonalds je to OK a docela hezký nicméně nezávidím mu české silnice Citovat
Jeny Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Jak má pořešený poloosy a řízení na tom ventu? Citovat
wooody Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 řízení je v poho, taky semto měl na 16\" podobně zalezlí, záklon se o to postará je to na milimetry al funguje to, a poloosy nevim, to sem nezkoumal Citovat
čakom Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 wooody: moc pěkny jak vw tak i audi Citovat
BiFF Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Je to vento znam, stoji u kamose u baraku :-D Citovat
Strejdakopec Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 to vento je pěknej hnus se na mě nezlobte ale jestli se tenhle hnus někomulíbí.....:blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.