mares Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Vážení přátelé a fandové modelové železnice. V neděli 27.12. 2009 jste srdečně zváni na výstavu, která se, jako vždy, bude konat v klubovně a to od 10,00 do 17,00. K vidění budou 4 modelová kolejiště ve velikostech TT a H0. http://www.kzmcb.net/index.php Citovat
jeník Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Díky za tip, s vnoučaty si vyrazíme na výlet. Citovat
OK406 Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Původně zaslal: jeník Díky za tip, s vnoučaty si vyrazíme na výlet. odkud si?? Citovat
jeník Odesláno 1. leden 2010 Odesláno 1. leden 2010 ok jsem z ČB. jinak děkuji modelářům za krásný zážitek. Citovat
OK406 Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 ok jsem z ČB. jinak děkuji modelářům za krásný zážitek. Ikdyž je odpověď je po necelém roce, tak vítám dalšího ,,jihočecha = budějovičáka\" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.