Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Napsán autorem Operator

Dej si jedno za nás, my vozmopříchozí si dáme za tebe mattonku a jestli se to tam wopravdu rozjede, tak možná i kokakoliho nápoj! Za čtvrt hoďky tam vyrážim. :papa

Helééééééé.... moje ségra tam na Tebe krutě zabírala... kdybys jí pak slyšel... :D :D \"A má holku\" \"Máš na něj telefon\" \"Děléééééj, řekni mi tóóóóóó\" ... Nevěděl jsem, neřekl jsem :D Takže v U2U máš číslo na mobil :P:papa

Odesláno
Napsán autorem Luger

Napsán autorem Operator

Dej si jedno za nás, my vozmopříchozí si dáme za tebe mattonku a jestli se to tam wopravdu rozjede, tak možná i kokakoliho nápoj! Za čtvrt hoďky tam vyrážim. :papa

Helééééééé.... moje ségra tam na Tebe krutě zabírala... kdybys jí pak slyšel... :D :D \"A má holku\" \"Máš na něj telefon\" \"Děléééééj, řekni mi tóóóóóó\" ... Nevěděl jsem, neřekl jsem :D Takže v U2U máš číslo na mobil :P:papa

Tak proč něco neřekla? Klidně bych šel zabowlit s vámi! :D

Odesláno
Napsán autorem Operator

Napsán autorem Luger

Napsán autorem Operator

Dej si jedno za nás, my vozmopříchozí si dáme za tebe mattonku a jestli se to tam wopravdu rozjede, tak možná i kokakoliho nápoj! Za čtvrt hoďky tam vyrážim. :papa

Helééééééé.... moje ségra tam na Tebe krutě zabírala... kdybys jí pak slyšel... :D :D \"A má holku\" \"Máš na něj telefon\" \"Děléééééj, řekni mi tóóóóóó\" ... Nevěděl jsem, neřekl jsem :D Takže v U2U máš číslo na mobil :P:papa

Tak proč něco neřekla? Klidně bych šel zabowlit s vámi! :D

Asi tomu nebudeš věřit, ale ptala se mě, jestli Ti má říct, abys šel taky :D :D

Ale já ssebou neměl peníze, takže jsme nakonec jeli směr Kladno... Příště nesmím zapomenout money... asi by to bylo zajímavý :D :D :D

Odesláno

To beru, doufám ale, že je překecáš a? do tý doby našprtaj trochu té automobilové latiny, aby se tam nenudily jako naposled a mohly se zapojit do konverzace. A hlavně aby tě zase neodtáhly! :D:papa

Odesláno

Luger: seděl jsem sice na druhé straně stolu, a tvůj doprovod jsem si věru moc neprohlížel, ale, je těm holkám aspoň 15? Aby pak třeba Operátor neměl problém :D

Odesláno

Jestli myslíš fyzické stáři, tak už dávno 18, ale ta psychika... Doufám, že jí policajti neberou v potaz, protože to by Operator šel tak na 8 let brumlat :D

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Nojo zensky, chlapi tadz se maji probira ttz plechovz klucia holki:D. Ale pekni holkz na srazu to takz neni marne, abz se to pak nezvrhlz srazy v neco jineho;). A jinak na Dzbane je pohoda a klidek

Odesláno
Napsán autorem Tazman

Nojo zensky, chlapi tadz se maji probira ttz plechovz klucia holki:D. Ale pekni holkz na srazu to takz neni marne, abz se to pak nezvrhlz srazy v neco jineho;). A jinak na Dzbane je pohoda a klidek

....zkrátka romantika!!! :D:papa Hele Tazmi, tě povim, že ty tvoje texty přelouskat dá docela práci!!! :o:o:bojim:(

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...