olda Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 Mám dilema,jestli koupit tyhle kola na 308 SW v červené barvě,jsou to origo Gutmann 17ky.Chtěl bych tak nějak vědět názory ostatních,dost o nich přemýšlým.U manželky to prošlo,i přesto,že jsem minulý týden přivezl origo 17ky na 307,ty bych holt zas poslal do světa:roll Citovat
Free-style Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 hmm moc hezky kola..hned bych je bral..urcite by slusely na tve 308 a kdyz ti to posvetila i manzelka, tak neni co resit Citovat
chuck11 Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 V červené barvě? Takhle jak jsou na fotce se mi líbí víc. Jinak jsou to nadherné kolečka:super Citovat
olda Odesláno 8. prosinec 2009 Autor Odesláno 8. prosinec 2009 Nene,auto je červený,kola jsou tyto,asi jsem to blbě napsal. Citovat
chuck11 Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 V tom případě neváhej,budou ji sedět Citovat
Andreww Odesláno 8. prosinec 2009 Odesláno 8. prosinec 2009 Nejlépe připasovat nafotit a hodit sem, ale myslím, že tam padnou super... Citovat
jaudax Odesláno 9. prosinec 2009 Odesláno 9. prosinec 2009 podobné jsem měl na 307SW a vypadaly pěkně, takže si myslím, že na 308mě budou taky sedět Citovat
309GT Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Nebál bych se toho;) Budou jí slušet Citovat
Driver Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Když ti to prošlo u manželky tak nemáš co řešit Citovat
domikra Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 mně se taky líbí,už jenom tu 308-čku k těm kolům:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.