Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Automat.převodovka - má někdo kontakt na servis ?


Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,

chtěl bych nechat udělat kontrolu automatické převodovky a současně v ní vyměnit olej.

Máte někdo kontakt na servis, kde automatům SKUTEČNĚ rozumí a zbytečně vás nenatáhnou ?

Zjistil jsem, že autorizované servisy to na opravu vozí stejně někam za Prahu, což je další zbytečné zdržení.

RayBan

Odesláno

Ja som pred 2ma mesiacmy menil olej u firmy www.kaps.cz. Spokojnost tiez. Sice niekto mal s nimy nejaky problem, ale vacsina co k nim chodi tak spokojny.

Odesláno

Díky, zítra se jedu do jednoho servisu mrknout, uvidíme co mi poví.

Už jsem se setkal s tím, že každý má svoji pravdu na způsob výměny oleje ... :-(

RayBan

Odesláno

Tam kde som bol ja tak vypustili olej, skontrolovali ci tam nie su nejake kovove castice. Bol sice dost tmavy, ale nato ze sa tam nikdy nemenil tak bol este ok. Potom naliali preplachovy olej, nastartovali prebehly rychlosti a vypustili. Toto spravili dva krat kym netiekol cisty preplachovy olej.Potom naliali normalny, prebehly, skontrolovali kolko ho tam je, doliali, skontrolovali, previezli sme sa ci je vsetko ok, zaplatil som 3200 ceskych. a isiel som dom. Je tam aj filter oleja, ale ten ked chces vymenit tak treba rozobrat prevodovku. Ten menia len ked sa robi generalka.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...