Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

je tady sem byl na exkurzi se školou.... dostaly sme slucháka, nasedli do vláčku a celou cestu nám tam něco kecal..... bylo to docela zajímaví vidět jak z rule plechhu vzniká auto

Odesláno
Původně zaslal: Tomhais

woody: Já taky. Nejlepší bylo, když vláček vydechnul a do cíle jsme ho tlačili :)

A v čem byl problém? Opravil jsi ho ne? :D

Odesláno
Původně zaslal: Tomhais

Marčello: Došla šťáva. Já ne, to by bylo drahý, jako bys mě neznal ;)

Tak základní nářadí jsi sebou měl ne? :)

Cože *00 Kč na hodinu?

Odesláno

Sestřenka žila nějaký čas v Reichu a když si kupovala A6, tak jela do fabriky, tam dostala objednávku z autosalonu a šla na první stanoviště. A celou dobu šla s tím autem a oni jí ho před očima stavěli. :super

Pak přijela do ČR a hned jí ho nějakej kokot ukradnul. :bacha

Tak si koupila A3 a tu má dodnes.

Odesláno

V TPCA dělá docela dost kamarádů,je to zajímavý,ale asi by mě to nebavilo dělat:myslem Minulý týden jsem skládal v Audi v německu,je to opravdu masakr!Štvalo mě že mi zabavili telefon na vrátnici (měl fotoaparát),všude zaparkované R8,S8,RS4,RS6....fakt paráda,ale najít tam halu B6 a B14 byl docela oříšek:D:D:D Ale docela mě udivilo že navigace přebrala tu výrobnu a celý objekt byl zmapovaný,bohužel bez popisků....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...