derek Odesláno 1. březen 2011 Odesláno 1. březen 2011 muzu se zeptat co to mas za vyfuk nebo koncovku? tuhle koncovku presne schanim sakra.. Sory za ot. tak třeba tady - http://www.race-land.cz/vyfuky-p1 Citovat
SV 24 Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 děkuju kluci.Jinak ty výfuky jsou třeba na tom odkaze co dával derek.Ale asi ho budu prodávat.Chci eNkový na to Citovat
SV 24 Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 tohle chci! http://www.ompracing-store.com/Exhaust_GRN_PEUGEOT_309_GTI_16S-p-30584-c-6_244.html Citovat
SV 24 Odesláno 21. březen 2011 Autor Odesláno 21. březen 2011 včera sem zkoušel 4oko na 309 a asi ho tam brzy dám Citovat
Andreww Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Mě se víc líbí ty origo Ale mě do toho nic není Citovat
tom406 Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 včera sem zkoušel 4oko na 309 a asi ho tam brzy dám za mě ano! Citovat
SV 24 Odesláno 21. březen 2011 Autor Odesláno 21. březen 2011 mě se právě to 4oko moc zamlová a sluší ji! Citovat
AKCZ Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Osobne se mi tohle na autech nelibi.. a na nekterych mi to prijde jako totalni sprzneni svetel a vyrazu predku Ale tady kdyz koukam na fotky tak bych to i zkousnul.. mozna i diky tem mlhovkam pod svetly.. Citovat
SV 24 Odesláno 28. březen 2011 Autor Odesláno 28. březen 2011 tak si v týdnu pojedeme pro další GTi16 Neodolali sme a budeme mít tentokrát 116kw Takže jedna bude origo,druhá bude mít časem bodykit a třetí bude na závodění Citovat
Andreww Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 No to mě po*er Někteří tu těžce shánějí a tady pán už má třetí Samozřejmě gratuluju k dalšímu úlovku Citovat
SV 24 Odesláno 28. březen 2011 Autor Odesláno 28. březen 2011 děkuju.štěstí! zatim vypada ošklivě (má to být původně Miami,ale má hnusný lak neorigo),ale časem z ní bude krasavice! a ta co je teď rozebraná tak z ní bude závoďák Citovat
SV 24 Odesláno 28. březen 2011 Autor Odesláno 28. březen 2011 tady je chudák: http://www.sportovnivozy.cz/15564-peugeot-309-mi16-valasske-mezirici Citovat
Slipkont Odesláno 28. březen 2011 Odesláno 28. březen 2011 než to dáš dokupy bude to chtít hodně času a píle , ať se dílo daří Citovat
SV 24 Odesláno 28. březen 2011 Autor Odesláno 28. březen 2011 půjde odznova postavit,ale půjde to! tahle bude origo,rozebrana co ted je bude na závody a první dostane motor a bude taky zatim origo.Pak jedna z originálů dostane bodykit Citovat
SV 24 Odesláno 30. březen 2011 Autor Odesláno 30. březen 2011 a je doma pánové! Dojela v pohodě,večer jdu testovat co v ní je po minisraze 205clubu a dám nějaké první fotečky Citovat
go.play Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 gratuluju ti, líbí se mi takový lidi jako jsi ty, co sbíraj tyhle srdcovky a ne nějakej přiblblej bezmozek, kterej si koupí votuněnou gestapáckou hustokáru v TDi Citovat
SV 24 Odesláno 30. březen 2011 Autor Odesláno 30. březen 2011 děkuju! Bude to sice trvat udělat celý vozový park,ale pak to budou krasavci! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.