SV 24 Odesláno 18. srpen 2018 Autor Odesláno 18. srpen 2018 tak cca po 2 letech jsem ji dnes opět vytáhl z garáže. Uděláme servis a zajedeme na STK. a pak možná na sraz! Háček, 306-Kubik-S16, Rikic339 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
SV 24 Odesláno 20. srpen 2018 Autor Odesláno 20. srpen 2018 dnes jsem vyměnil olej a celkově auto po delší odstávce zkontroloval... Rikic339, Print, vozzyn a 1 další ohodnotil 4 Citovat
KoudaK Odesláno 23. srpen 2018 Odesláno 23. srpen 2018 Jak možná..?! Když já pojedu z Brna tak ty z té Prahy do té Plzně dojet taky můžeš.. Citovat
SV 24 Odesláno 24. srpen 2018 Autor Odesláno 24. srpen 2018 nj, ale ty máš stav auta! já... technicky ano, ale kastle už ne ... Citovat
KoudaK Odesláno 1. září 2018 Odesláno 1. září 2018 To dáš... Asi nemáš na mysli tu červenou 309 1,8TD.. Citovat
SV 24 Odesláno 1. září 2018 Autor Odesláno 1. září 2018 tohle je masakr...! to ne. ale už mám na jedné straně díru asi 5cm velikou... Citovat
Vokys Odesláno 11. leden 2020 Odesláno 11. leden 2020 Ahoj, po dlouhé době jsem sem zabrousil a když tak na to koukám...asi zase oživím svou starou GTI16... Jen na to najít čas a do jara jí udelat zadní nápravu, rozvody a oleje. Není to tolik práce ale dostat se k tomu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.