SV 24 Odesláno 22. duben 2014 Autor Odesláno 22. duben 2014 svody zavařený a připravený na auto Citovat
SV 24 Odesláno 21. srpen 2014 Autor Odesláno 21. srpen 2014 hlava srovnaná a otlakovaná, zabroušené a vyměněné ventily, nové dříky ventilů, nové těsnění na sání a výfuk, nová gufera na vačky.Ještě očistit hlavu a o víkendu implantace zpět do auta Citovat
SV 24 Odesláno 23. srpen 2014 Autor Odesláno 23. srpen 2014 zbytek věcí namontován a motor je v autě :up: zítra dozapojit zbytek elektriky,hadic a nastavit rozvody Citovat
SV 24 Odesláno 25. srpen 2014 Autor Odesláno 25. srpen 2014 Miami ožilo! na první natočení a pěkně vrčelo a drželo otáčky Citovat
Feelly Odesláno 25. srpen 2014 Odesláno 25. srpen 2014 Gratuluju To chce nějaké fotky a video z jizdy ne? Citovat
radim.1008 Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Super Štěpáne. A teď opatrně na nějakou pěknou vyjížďku. Citovat
SV 24 Odesláno 26. srpen 2014 Autor Odesláno 26. srpen 2014 ještě jsou dodělávky jako nový olej, upgrade olej. čerpadla atd. a pak bude vyjíždka Citovat
SV 24 Odesláno 1. září 2014 Autor Odesláno 1. září 2014 jelikož mám dovolenou a venku samozřejmě prší tak aspoň dělám přípravy doma v teple a suchu. Olejové čerpadlo vyčištěno a nainstalovány nový pístek a pružina a čistíme vanu z 8v Turbo (doufám, že bude bez problému pasovat místo originální) Citovat
SV 24 Odesláno 2. září 2014 Autor Odesláno 2. září 2014 tak dnes jsem přendal čerpadlo s novýma vnitřnostma a kryt na řetěz. Bohužel vanu z turba musim nechat zavařit (zatim je tam originál). na foto rozdíl mezi origo vanou a vanou z 8v Turbo Citovat
SV 24 Odesláno 3. září 2014 Autor Odesláno 3. září 2014 nes najeto po dlouhé době prvních 20km a pohoda. Za studena maže 6barů, po zahřátí 5barů a na volnoběh kolem 2. Auto jede pěkně,krásně drží otáčky, brzdí, troubí, sahary spínaj.... Musim udělat geometrii, výfuk a pak řešit rez. Uvidim zda shánět celou kastli nebo vyvařit Citovat
radim.1008 Odesláno 3. září 2014 Odesláno 3. září 2014 Mám radost, když takováto auto ožívají. Citovat
SV 24 Odesláno 14. září 2014 Autor Odesláno 14. září 2014 v týdnu udělaná geometrie, nové zadní destičky od Valea (čekám ještě na lanovody), zatim dodělán výfuk a jezdíme. zatim super a bez zaváhání. Motor krásně maže 6 Baru. Po zahřátí oleje při akceleraci přes 5 Barů a na neutrál kole 2 barů Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.