Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Nema stym niekto skusenost co by to mohlo byt?

Niekedy mi na neutral drzi normalne a niekedy mi nechce drzat otacky mi to skape za jazdy.

Zeby potenciometer polohy klapky alebo regulator volnobehu???

Odesláno

ako prve by som pretesnil vsetky vzduchove hadice, aj mala netesnost tam robi problemy - je to aj v servisnom manualy o tomto. MAP to totiz nema rad. potom uvidis dalej

Odesláno

Taky se mi to obcas objevovalo ze jsem vyrazoval treba pred krizovatkou a bac.. otacky padly a chciplo.. ale bylo to hodne nepravidelny.. treba dobu nic a pak parkrat za sebou v kratsi dobe.. ted co mam jinou RJ zatim se mi to nestalo tak uvidime casem..

Odesláno

pug:to asi nebude netesnost to by potom robilo stale a robi to iba niekedy je jedno ci je motor studeny-zohriaty:ale pre istotu to pozriem...

AKCZ:ty ma nestras ze RJ:bojim

Odesláno

Je zajimave ze tohle resil kolega ovsem s XSi starem modelu tedy 8V .. menil kde jaky cidla ale tusim ze to stale trvale neodstranil.. jemu se stavalo ze kdyz pridal z volnobehu a nechal padat otacky tak proste spadly a chciplo.. po odpojeni baterky vetsinou dobry a casem znovu ... me se to sice obcas stalo jak jsem psal ale nikdy jsem to takhle nenasimuloval.. vzdy to bylo jen jednou nahodne pri vyrazeni rychlosti a pak uz dobry...

Odesláno

ak povolil viečko na nádrži, to by znamenalo upchaté odvetranie nádrže. To by mohlo mať za následok zdochýňanie, lebo ak je to upchaté, tak tým pádom vzniká v nádrži podtlak a čerpadlo jednoducho nemá takú silu v tom okamihu potiahnuť potrebnú dávku paliva a zdochne.

Odesláno

skus si dat pozret Martinovi ten solenoid na otvarenie odvetravania nadrze ci funguje.

alebo ho proste skusobne odpoj. ak pomoye kupis novz ya 40E a hotovo. mne to skor raz za cas na volnobeh kratko klesly otacky. ked som pretesnil sanie (tu hadicku co ide od potrubia airboxu) tak odvtedy to uz nerobilo

Odesláno

Lidičky tak asi před 14-ti dny mi to začalo dělat taky problémy. Mám 306 1,8i 8V rv96. Už jsem vypozoroval, že když nastartuju se studeným motorem tak to šlape jak hodinky a to ať jedu daleko nebo kousek. Jenže problém nastává když se zahřeje motor na tech cca 90°C, když ho pak vypnu a znovu nastartuju tak to taktak žblebtá na volnoběh ale jakmile přidám třeba jen trošku plyn tak jakoby tam vůbec nebyl volnoběh - pustím plyn a otáčky jdou okamzite na nulu (vůbec se o nic nesnaží). Tak vůbec nevím co s tím. Netušíte někdo? Ono to nevadí když jedu někam kde jsem dýl a stihne vystydnout motor, ale jakmile jedu hned zpátky tak to docela naštve.

Odesláno

pug: nove zatial nic-teraz to momentalne neroby to zhasinanie tak uvidim ale zhanam odlahceny zotrvak+remenicu nevies nejake link-y??V tom tesku to fotil kamos niekedy sa mozme aj mi stretnut a takto pofotit :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...