Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Ked idem autom ci je teple alebo studene a potrebujem niekde zastavit alebo zajazdy vymacknem spojku drzim ju vymacknutu a brzdim klesa mi napetie v sieti az tak ze mi stahuje zarovky v reflektoroch aj v interieri svietia upne slabo potom ale pochvili pridu naspet k sebe a svietia riadne cim to je. Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 nemoze to byt vadny alternator??? Citovat
Edison Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Může, ale to by se projevilo spíše rychlým poblikáváním (vadná dioda - chybějící fáze). Ale i tak bych šel od jednoduššího ke složitějšímu. Zkontrolovat prostě kostry, pak plusy, kontakty na pojistkách a konektorech. Citovat
HonzaZ Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Startuje dobře? Točí se startér při startování lehce? Pokud ano, může se vyloučit baterie. Chtělo by to změřit napětí na svorkách baterie při volnoběhu a potom cca při 2500 ot/min. Na volnoběh by mělo být při dobře nabité baterii tak kolem 12,5 V a při těch vyšších otáčkách 13,4 - 14 V. Pokud to tak není, může být problém v kostrách, ale spíše v regulátoru. Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 tak ja na to pozriem ono to totiz robi castejsie ked mam pozapinane vetsie mnozstvo komponentov v aute radio vyhrievanie skla hmlovky GPS Citovat
HonzaZ Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Pokud je to při větší zátěži el. sítě, tak by to mohlo být příznakem slábnoucí baterky. Ale prvně měř a uvidí se. Citovat
Benžík Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Co třeba uhlíky v alternátoru? Mohli by to být? Citovat
Edison Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Na slábnoucí baterku bych to neviděl. Ještě tak ty uhlíky... Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 bateria je ok drzi si prud dobijanie som meral tiez ok tak este skontrolujem tie ukostrenia.To iste mi robilo ked som mal este favorita ale na chybu som nikdy neprisiel potom som ho predal tak mi to bolo jedno. Citovat
HonzaZ Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Měřil jsi proud dobíjení, nebo napětí na svorkách? Ještě jak píší výše - uhlíky, ale ty většiniu bývají součástí regulátoru. Pokud je vše OK tak jedině kostry. [upravil dne 29/11/09 HonzaZ] Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 meral som prud na svorkach pri beziacom motore. ako to myslis ze uhliky byvaju sucastou regulatora ze ich nemozno samostatne vymenit ?? co ked je vadna regulator je tu aj ta moznost??? Citovat
qwertz90 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 ja bych to asi videl na ten regulator kdyz si psal ze to dela pri vetsim zatizeni...uhliky by na zmenu zatizeni nereagovali... Citovat
navaho Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 pokud píšeš v prvním příspěvku že ti ti dělá při brždění tak bych to typoval na kostru v brzdovkách n 99% Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 kde je ta kostra v brzdovkach myslis tim signalizaciu opotrebenia dosticiek kebel co ide do dosticiek ??? [upravil dne 29/11/09 Blackstar407] Citovat
Tosho27 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 ja si tiez myslim ze ej to v ukostreni... v uhlikoch to nebude lebo ak je baterka okey tak sa nemoze stat aby nedokazala potiahnut vsetko naraz... v alternatore to ties nebude lebo by baterku nedobijalo a nenastartoval by si no a baterka za to tiez pravdepodobne nemoze lebo ako som spominal bol by problem zo startovanim... Citovat
Edison Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Jsem to psal hned v prvním příspěvku, že mi to přijde na kopstru. Jistě, i regulátor by to mohl být. Ale ani to mi nepřijde. Kostry, kostry a zase kostry. ;-) Citovat
Tosho27 Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 ked sa zisti co bolo an chybe daj vediet som zvedavi co to nakoniec bude Citovat
HonzaZ Odesláno 29. listopad 2009 Odesláno 29. listopad 2009 Jenom ještě pro upřesnění, stává se to jenom při brždění, anebo kdykoliv to klesne na volnoběžné otáčky? Taky mě ještě napadl klouzající řemen pohonu příslušenství. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.