Freedy Odesláno 15. srpen 2004 Odesláno 15. srpen 2004 Potřeboval bych vyměnit horní čepy řízení, ale nechce se mi vyndavat celé řízení, aby odmontoval čepy od hřebenu řízení. Prej existuje nějaký přípravek, kterým se čepy povolí. Nemáte někdo náhodou ten přípravek nebo nákres, foto, abych si udělal???? Díky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.