Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zavařit super na zimu ale na asfaltu by to nefungovalo. Dam to pak dohromady se starou visco at to aspon jezdí.

AKCZ. Díky určitě se pokusím dorazit. Na příští rok už mam v plánu aktivně jezdit:mrk

Odesláno

vyrobil. Klouby od festo válců + nerezová závitovka. Jen to dlouhý je upravený z původního kvůli zachování klooubu u převodovky. Druhej konec uříznutý a vytočený závit.

Odesláno

Prodloužená páka k řazení = zkrácené řazení. Rovnou jsem udělal 3 polohy 1 seriová a pak 2 na kratší řazení. Jen doufám že mi nebude vadit o rozvodovku.

671_P1010618_2.jpg

Odesláno

Konečně už zase skládám vrátila se visco spojka ze slovenska. Vyzvedl jsem si v lakovně nápravnici. Zjistil že už mám uvolněné 4 z 8mi čepů na diferáku tak jsem šoupnul jinej který je v pořádku. zavřít a šup s tím na auto

nápravnice a její výztuha v komaxitu:aut

676_P1010619_2.jpg

mezinápravové diferenciály vlevo původní (uvolněné čepy)

297_P1010623_2.jpg

transfer box, ona problémová krabička před montáží

863_P1010625_2.jpg

Odesláno

díky kucí. Taky jsem zvědavej jak to dopadne. Ještě je na tom hodně práce abych byl 100% spokojenej :cool: Nejlepší na tomhle autě je že co si nevyrobíš tak to už prostě nemáš a neseženeš. Takže zatím se pomalu potápím do technologií výroby hřídelí a viskózních spojek. To vyvaření nápravy je snad i nutností když je to poslepovaný u tolika dílů. Lakování by stálo cca 600kč, ale povedlo se to udělat opět zadarmiko díky šikovným známým:D

Odesláno

306gti6: tak vyrobit by to určitě šlo. jen bych viděl problém v tom že nevíme v jakejch tolerancích peugeot tu hřídel vyráběl. Který kola stálýho převodu jsou korigovaný a případně přesnou osovou vzdálenost spolupracujících hřídelí. Každopádně většina ozubáren je schopna toto vyrobit dle dodané hřídele a vše si změří. cenu nedokážu zatím odhadnout ale řekl bych že to bude klidně i kolem 10 000kč

Myšut: myslíš fotky rozvodovky zevnitř jo? to bych snad i někde měl.

Odesláno

tak už zase stojí na kolech. trošku se to zdrželo při čekání na novou hadici u vodní pumpy. Tak k převodovce. To poskládání je fakt super jak je to kratoučký to tam padaj kvalty jeden za druhým lepší jak 15 koní navíc:D. Ještě to zkrácený řazení k tomu no spokojenost. Ale aby to nebylo zase moje auto převodovka lehce ševelí-chrastí nevím jak to nazvat. Prostě když pustím spojku tak je to slyšet i na volnoběh. Asi to budou ty ložiska co se zapoměli vyměnit při přehazování koleček. No co moje blobost až se bodou dávat nové hřídele k rozvodovce odvezu ji na výměnu ložisek ke specialistům. Hlavně že už ale ted vím že to mělo a má cenu se hrabat i v převodovkách. Kdo to bude chtít zkusit mohu jen doporučit. Ted si dám trochu voraz mezi svátkama , ba ne to nevydržim a nákou práci si vymyslím:aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...