AKCZ Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Drzim palec at se zadari a na jaro pouvazuj o terminu Citovat
Capy Odesláno 16. prosinec 2010 Autor Odesláno 16. prosinec 2010 Zavařit super na zimu ale na asfaltu by to nefungovalo. Dam to pak dohromady se starou visco at to aspon jezdí. AKCZ. Díky určitě se pokusím dorazit. Na příští rok už mam v plánu aktivně jezdit:mrk Citovat
Capy Odesláno 18. prosinec 2010 Autor Odesláno 18. prosinec 2010 Upravené ovládání převodovky. Bez vůlí a už jen prodloužit páku prto zkrácení dráhy řazení. Citovat
Capy Odesláno 18. prosinec 2010 Autor Odesláno 18. prosinec 2010 vyrobil. Klouby od festo válců + nerezová závitovka. Jen to dlouhý je upravený z původního kvůli zachování klooubu u převodovky. Druhej konec uříznutý a vytočený závit. Citovat
306gti6 Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 a co vydu tie klby? Inak vyzera to ako kupovane:super Citovat
Capy Odesláno 18. prosinec 2010 Autor Odesláno 18. prosinec 2010 no mě nestáli nic. Zbytky z práce. Ale dají se sehnat za cca 150kus nějaký čínský. Ale možná bych v práci ještě něco vyhrabal. Citovat
Capy Odesláno 22. prosinec 2010 Autor Odesláno 22. prosinec 2010 Prodloužená páka k řazení = zkrácené řazení. Rovnou jsem udělal 3 polohy 1 seriová a pak 2 na kratší řazení. Jen doufám že mi nebude vadit o rozvodovku. Citovat
Capy Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 Konečně už zase skládám vrátila se visco spojka ze slovenska. Vyzvedl jsem si v lakovně nápravnici. Zjistil že už mám uvolněné 4 z 8mi čepů na diferáku tak jsem šoupnul jinej který je v pořádku. zavřít a šup s tím na auto nápravnice a její výztuha v komaxitu:aut mezinápravové diferenciály vlevo původní (uvolněné čepy) transfer box, ona problémová krabička před montáží Citovat
čakom Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 toto je moc pěknej projekt jen tak dal Citovat
Qcko Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 Krasne sa s tym hras, som zvedavy ako to dopadne, pretoze to je sakra rozsiahla rekunstrukcia Citovat
Brian Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 jj hodne dobry!!! at se zadari!!! Citovat
Rejty Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 peckovní...držim ti palce...co te stálo nalakování nápravy?vyvaření nápravy chválím:) Citovat
Capy Odesláno 24. prosinec 2010 Autor Odesláno 24. prosinec 2010 díky kucí. Taky jsem zvědavej jak to dopadne. Ještě je na tom hodně práce abych byl 100% spokojenej Nejlepší na tomhle autě je že co si nevyrobíš tak to už prostě nemáš a neseženeš. Takže zatím se pomalu potápím do technologií výroby hřídelí a viskózních spojek. To vyvaření nápravy je snad i nutností když je to poslepovaný u tolika dílů. Lakování by stálo cca 600kč, ale povedlo se to udělat opět zadarmiko díky šikovným známým:D Citovat
306gti6 Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Capy: prosimte kdyz se ty vyznas vtom sustruzeni tak sla by vyrobit sekundarna os do prevodovky? a co by to tak vyslo? Diky Citovat
myšut Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 krásná rozvodna.nějaké další foto by nebylo? myšut bxclub 4x4 Citovat
Capy Odesláno 25. prosinec 2010 Autor Odesláno 25. prosinec 2010 306gti6: tak vyrobit by to určitě šlo. jen bych viděl problém v tom že nevíme v jakejch tolerancích peugeot tu hřídel vyráběl. Který kola stálýho převodu jsou korigovaný a případně přesnou osovou vzdálenost spolupracujících hřídelí. Každopádně většina ozubáren je schopna toto vyrobit dle dodané hřídele a vše si změří. cenu nedokážu zatím odhadnout ale řekl bych že to bude klidně i kolem 10 000kč Myšut: myslíš fotky rozvodovky zevnitř jo? to bych snad i někde měl. Citovat
Capy Odesláno 29. prosinec 2010 Autor Odesláno 29. prosinec 2010 tak už zase stojí na kolech. trošku se to zdrželo při čekání na novou hadici u vodní pumpy. Tak k převodovce. To poskládání je fakt super jak je to kratoučký to tam padaj kvalty jeden za druhým lepší jak 15 koní navíc:D. Ještě to zkrácený řazení k tomu no spokojenost. Ale aby to nebylo zase moje auto převodovka lehce ševelí-chrastí nevím jak to nazvat. Prostě když pustím spojku tak je to slyšet i na volnoběh. Asi to budou ty ložiska co se zapoměli vyměnit při přehazování koleček. No co moje blobost až se bodou dávat nové hřídele k rozvodovce odvezu ji na výměnu ložisek ke specialistům. Hlavně že už ale ted vím že to mělo a má cenu se hrabat i v převodovkách. Kdo to bude chtít zkusit mohu jen doporučit. Ted si dám trochu voraz mezi svátkama , ba ne to nevydržim a nákou práci si vymyslím:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.