Pe.Tr Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 v tydnu jedu do defendu jestli by mi neušily něco na míru. Byl by zájem kdyby to vyšlo, jestli má cenu vyrábět šablonu? Nenašel jsem firmu co by zamek na automat 807/C8 měli v nabídce. [upravil dne 16/11/09 Pe.Tr] Citovat
Igor Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 Medvěd to nedělá? já od nich mám na manuál. Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. listopad 2009 Autor Odesláno 30. listopad 2009 ne nedela to nikdo na automat tak mě tam namontovaly rotary zámek , je ze strany ridice. musel jsem tam nechat auto den bo to delali na miru, ale max. spokojenost, cenovka 7500,- včetně práce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.