kajvet Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Prosím o radu, jak se vyndává origo radio s CD? A čím může být to že nefunguje CD? Dá se to opravit? [upravil dne 13/11/09 kajvet] Citovat
Fakir Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Vyndáš ho tak, že vezmeš dvě kuchyňský špejle, přelomíš je napůl, každou z nich pak strčíš do jedné z dírek na krajích rádia, dokud neucítíš odpor a pak ho opatrným tahem současně za všechny čtyři (sevřít mezi prsty) rádio vytáhneš. Ale čím může být nefunkční mechanika a zda se dá opravit, to nemám tušení. Citovat
peugeot09 Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Nebo jestli nemáš špejle ale máš ploché hodinářské šroubováky, tak to jde i tímhle způsobem. U mechaniky může být buď: 1) Zaprášená čočka přes kterou se zaostřuje laser nebo 2) \"Vyběhaný\" laser nebo 3) Nějaká jiná závada Doporučuju se v případě, že vlastníš nějaký ten šmejd typu Watson, Sencor a jim podobné vůbec nezabývat a radši koupit nové rádio. Životnost CD mechanik v levných autorádiích s odřenýma ušima dosahuje zákonné záruční lhůty. Citovat
kajvet Odesláno 13. listopad 2009 Autor Odesláno 13. listopad 2009 Takže sháním rádio s CD do Peugeot 206cc r.v. 2003 nevíte o nějakém? Citovat
Midloch Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Tady je jeden kousek ke koupi - http://www.aukro.cz/item806302877_original_cd_autoradio_peugeot.html. Měl by tam pásnout. To tvoje CD jak se chová? Vůbec nenačte CD, nebo načte a nepřehrává, nebo nejde CD vysunout? Měl jsi ho venku? Jaký to je model, VDO nebo Clarion? Pokud by to byl clarion PU-2741 tak bych ho možná vzal na náhradní díly. Citovat
Midloch Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 No a pak je tam ještě jeden kus - http://www.aukro.cz/item810766072_hit_orig_cd_peugeot_206_307.html ale ten je dražší... U obou budeš pak muset diagnosticky rádio spárovat. [upravil dne 13/11/09 Midloch] Citovat
vendelinek Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Koukni SEM,třeba tam najdeš to co potřebuješ Citovat
kajvet Odesláno 13. listopad 2009 Autor Odesláno 13. listopad 2009 Původně zaslal: Midloch Tady je jeden kousek ke koupi - http://www.aukro.cz/item806302877_original_cd_autoradio_peugeot.html. Měl by tam pásnout. To tvoje CD jak se chová? Vůbec nenačte CD, nebo načte a nepřehrává, nebo nejde CD vysunout? Měl jsi ho venku? Jaký to je model, VDO nebo Clarion? Pokud by to byl clarion PU-2741 tak bych ho možná vzal na náhradní díly. CD tam zůstalo, nešlo ven, tak jsem to vyndal a vyjmul CD...nic to nedělá,CD to dovntř nevezme. Radio jede bez prolémů. Nevím co je to za znašku,kde to najdu? (Clairon má nápis na panelu radia,ne?) [upravil dne 13/11/09 kajvet] Citovat
kajvet Odesláno 13. listopad 2009 Autor Odesláno 13. listopad 2009 vendi: sháním jen tento originál radia, díky Citovat
Midloch Odesláno 13. listopad 2009 Odesláno 13. listopad 2009 Ten čelní panel je u všech skoro stejný. Aby jsi přečetl typ rádia, tak ho musíš vytáhnout a na nalepených papírových etiketách je napsán výrobce a typ. V podstatě tam můžeš místo tohoto dát jakékoliv rádio typu RD3, z 206 nebo 307 (také uvedeno na té etiketě). A samozřejmě spárovat rádio diagnostikou s BSI. Pokud máš CD changer tak tady si nejsem jistý, jestli můžeš použít libovolné rádio k tvému changeru. Pozor na rádia RD4, z novějších aut. Ty umí číst možná i MP3 ale s Tvou BSI nikdy nebudou komunikovat - to rádio je třeba zde - http://www.aukro.cz/item814208245_cd_autoradio_peugeot_207_307_citroenc2_c3_c4.html Tvoje CD je asi KO, mám úplně stejný problém. Stejný problém má i Jarco623. Citovat
kajvet Odesláno 15. listopad 2009 Autor Odesláno 15. listopad 2009 Původně zaslal: Midloch Tady je jeden kousek ke koupi - http://www.aukro.cz/item806302877_original_cd_autoradio_peugeot.html. Měl by tam pásnout. To tvoje CD jak se chová? Vůbec nenačte CD, nebo načte a nepřehrává, nebo nejde CD vysunout? Měl jsi ho venku? Jaký to je model, VDO nebo Clarion? Pokud by to byl clarion PU-2741 tak bych ho možná vzal na náhradní díly. Je to Clarion PU-2358A © . Prodávám ho, tak kdyby měl někdo zájem,prodám....Radio jede, CD KO Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.