Jenda 309 Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 Tak jsem se po ránu chtěl mrknout na novou sbírku kreténů a hle co to nevidí oko mé modravé Citovat
Fakir Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 Jo jo, je to tam furt. Ovšem když si někdo ukládá hesla v Total Commanderu, tak se není čemu divit. Citovat
dolly1010 Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 Mazec Akorát bych nechtěl aby se tohle stalo s mou stránkou Citovat
wooody Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 no já je zrovnaprolejzal a najednou bum a nic nešlo..... Citovat
Guest bostich Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 taky jsem koukal....v Návratu do reality na ně slušně hlásí.... ted už RM vypli. Citovat
Marlin Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 no, co od RM odešly původní lidi tak to šlo do kytek. Teď pokrečujme na návratu do reality. Citovat
mr.SM Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 Co dodat, škoda... Chodil jsem tam denne... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 8. listopad 2009 Odesláno 8. listopad 2009 To se vrati do puvodneho stavu Uz sem to videl i na jiny strance, o par dni bylo vse v normalu ... Citovat
mr.SM Odesláno 11. listopad 2009 Odesláno 11. listopad 2009 Ano, ano, uz zase funguje... :papa:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.