Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak jsme rodily ( štěňátka) :-)


Recommended Posts

Odesláno

Tak konečně dnes naše fenka Bára porodila, už byla nafouklá jak balón:D nemohla pomalu ani chodit.První bylo v 8:30 a ještě neskončila:D zatím jich má 9, 2 holky a 7 kluků, ale ještě jedno by tam mělo být:mrk

[upravil dne 11/11/09 Šalda]

post-0-14109610527018_thumb.jpg

Odesláno

nazdarek,krasny, krasny, jak sme se spolu bavili,doma jsou nacaty,doufam, ze by to mohlo dopadnou! koukam, ale zatim jsou dost cerny, vybarvej se?

Odesláno

tak už jich je 10:D jinak to jsou 3 holky a 7 kluků, jinak je jasný že se ještě vybarví, zatím to vypadá že to bude asi půl napůl, to jest 5 černých a 5 vlkošedých jako je mamina.

oni------- až to bude trochu akruální přesunu to do sekce prodám a pak se už domluvíme, každopádně jedno máš rezervovaný:papa

nechcu to zatím dávat jako inzerci aby mě to zase nesmazali:aut

budu dávat postupně fota jak rostou;)

je to náš první porod a fenky taky, tak sem rád že vše dopadlo dobře, ani jedno mrtvý:super

Odesláno

jezis, to je skaredy az je to roztomilehezoucky....:D, sakra to musim ukazat babicce, na te to vsechno zalezi! no do brna to mam kus, ale cesta by se mohla udelat! krasny, krasny, dekuju za foto...

Odesláno

jinak, kdyz to budes dokumentovat kazdy tyden, to urco budou videt zmeny, tak to bude pekna dokumentace.... spis jako maly hrosik..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...