Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 Tak konečně dnes naše fenka Bára porodila, už byla nafouklá jak balón:D nemohla pomalu ani chodit.První bylo v 8:30 a ještě neskončila:D zatím jich má 9, 2 holky a 7 kluků, ale ještě jedno by tam mělo být:mrk [upravil dne 11/11/09 Šalda] Citovat
oni Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 nazdarek,krasny, krasny, jak sme se spolu bavili,doma jsou nacaty,doufam, ze by to mohlo dopadnou! koukam, ale zatim jsou dost cerny, vybarvej se? Citovat
Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 tak už jich je 10:D jinak to jsou 3 holky a 7 kluků, jinak je jasný že se ještě vybarví, zatím to vypadá že to bude asi půl napůl, to jest 5 černých a 5 vlkošedých jako je mamina. oni------- až to bude trochu akruální přesunu to do sekce prodám a pak se už domluvíme, každopádně jedno máš rezervovaný nechcu to zatím dávat jako inzerci aby mě to zase nesmazali:aut budu dávat postupně fota jak rostou;) je to náš první porod a fenky taky, tak sem rád že vše dopadlo dobře, ani jedno mrtvý Citovat
oni Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 tak super, u nas se to porad resi,tak to snad dopadne! tak preju at jsou zdravi a v poradku! Citovat
oni Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 jeste diky za rezervaci a kdyz tak fenecku, tak doufam ze se pekne zbarvej do vlka. Nemas za co.. Citovat
Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 jj, dávám fenečku obrazně bokem:D když byste měli cestu do brna tak se klidně stavte na čumendu:) Citovat
Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 Oni----- tady máš foto té zamluvené vlkošedé holky:D Citovat
oni Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 jezis, to je skaredy az je to roztomilehezoucky...., sakra to musim ukazat babicce, na te to vsechno zalezi! no do brna to mam kus, ale cesta by se mohla udelat! krasny, krasny, dekuju za foto... Citovat
Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 nemáš zač zatím to vypadá spíš jako potkan:D Citovat
oni Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 jinak, kdyz to budes dokumentovat kazdy tyden, to urco budou videt zmeny, tak to bude pekna dokumentace.... spis jako maly hrosik.. Citovat
Šalda Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 neboj, fotit budu o sto šest, i vedeo už mám Budu to asi po týdnu aktualizovat, to by už mohli vidět:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.