Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ahojte dufam ze som to dal do dobrej temy.pozeral som inzeraty a nasiel som takyto naraznik na new modely,ale vyzera to ako keby bolo z old modela,lebo ja na svojom medzi svetlami nemam ziadnu taku prehlbinu na znak,to ma old model,ci ako to je som fakt zvedavy na vase nazory.a foto so zadu nemam,ale ked bude treba dam,ale je to new model,aspon podla zadnej casti auta.

[upravil dne 27.10.2009 jarco623]

[upravil dne 27.10.2009 jarco623]

post-0-14109610514795_thumb.jpg

  • O 3 týdny později...
Odesláno

je to tuningová maska pro 406. mužete ji normálka najít a pak objednat na nekterých tuning shopech na netu. cena cca 3700 kč. nárazník je také tuningovej a vyraběn origo pro new model jen je tuningovej. taky jsem ho našel nekde na tuning shope.

[upravil dne 19/11/09 Ericce]

[upravil dne 19/11/09 Ericce]

[upravil dne 19/11/09 Ericce]

Odesláno
Původně zaslal: Ericce

je to tuningová maska pro 406. mužete ji normálka najít a pak objednat na nekterých tuning shopech na netu. cena cca 3700 kč. nárazník je také tuningovej a vyraběn origo pro new model jen je tuningovej. taky jsem ho našel nekde na tuning shope.

Ahoj

moh by si sem prosimtě dát odkaz kde si ten nárazník našel docela se mi líbí, dík

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...