jarco623 Odesláno 27. říjen 2009 Odesláno 27. říjen 2009 ahojte dufam ze som to dal do dobrej temy.pozeral som inzeraty a nasiel som takyto naraznik na new modely,ale vyzera to ako keby bolo z old modela,lebo ja na svojom medzi svetlami nemam ziadnu taku prehlbinu na znak,to ma old model,ci ako to je som fakt zvedavy na vase nazory.a foto so zadu nemam,ale ked bude treba dam,ale je to new model,aspon podla zadnej casti auta. [upravil dne 27.10.2009 jarco623] [upravil dne 27.10.2009 jarco623] Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 z mezimodelu ,podle list novej model ma v narazniku tri listy [upravil dne 28/10/09 Pe.Tr] Citovat
zzipCZ Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 jj je to s toho přechodovího modelu já tam tu prohluben mám Citovat
čakom Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 tou třetí lištou mislíš tu chrom. lištu pod znakem? Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 tim myslim ze jsou tri typy list,blbe sem to napsal [upravil dne 28/10/09 Pe.Tr] Citovat
čakom Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 tři typy lišt na new modelu? nebo celkově na 406? Citovat
čakom Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 old model: černa lišta a lišta s chromem new: lišta s chromem Citovat
foxo Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 no podle mne, co se narazniku tyce, sou iba dva typy: cerna lista, a cerna lista s chromovym pasikem... Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. říjen 2009 Odesláno 31. říjen 2009 Jenze cerna lista s chromem je ve dvou tvarech. Citovat
Ericce Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 je to tuningová maska pro 406. mužete ji normálka najít a pak objednat na nekterých tuning shopech na netu. cena cca 3700 kč. nárazník je také tuningovej a vyraběn origo pro new model jen je tuningovej. taky jsem ho našel nekde na tuning shope. [upravil dne 19/11/09 Ericce] [upravil dne 19/11/09 Ericce] [upravil dne 19/11/09 Ericce] Citovat
sliki Odesláno 21. listopad 2009 Odesláno 21. listopad 2009 Původně zaslal: Ericce je to tuningová maska pro 406. mužete ji normálka najít a pak objednat na nekterých tuning shopech na netu. cena cca 3700 kč. nárazník je také tuningovej a vyraběn origo pro new model jen je tuningovej. taky jsem ho našel nekde na tuning shope. Ahoj moh by si sem prosimtě dát odkaz kde si ten nárazník našel docela se mi líbí, dík Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.